[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

درست نیست پرسپولیس را قهرمان معرفی کنند، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو می‌گوید درست نیست جام قهرمانی لیگ نوزدهم را در حالی به تیم صدرنشین بدهند که هنوز ۱۰ هفته باقی مانده است.
جواد وطنخواه مدیرعامل شهرخودرو در خصوص تعطیلی لیگ و ادامه برگزاری لیگ نوزدهم گفت: این درست نیست که اگر قرار باشد ادامه لیگ برگزار نشود، جام را به تیم صدر جدول بدهند؛ زیرا هنوز ۱۰ هفته باقی مانده است و امکان دارد خیلی اتفاق‌ها رخ دهد. وی ادامه داد: تعطیلی لیگ تصمیم هوشمندانه‌ای بود که توسط مسئولان سازمان لیگ گرفته شد و باشگاه شهرخودرو نیز به شدت از این تصمیم حمایت می‌کند. به هر حال سلامتی بازیکنان و کادرفنی و مسئولان برگزاری بازی از هر چیزی مهم‌تر است و ما بسیار زودتر از لیگ‌های سطح بالای اروپایی شروع به کار کردیم‌. در اخبار می‌بینیم که بسیاری از لیگ‌های معتبر مانند بوندسلیگا به تازگی دستور به لغو برگزاری ادامه این بازی‌ها تا اواسط فروردین داده‌اند و سازمان لیگ ما هم راه درست را رفت. در خصوص برگزاری ادامه آن باید بگویم که یا قهرمان را بعد از انجام همه بازی‌ها مشخص کنند یا اگر قرار است لغو شود، صدرنشین فعلی نمی‌تواند شایسته مدال طلا باشد.
وطنخواه در خصوص اصلاح اساسنامه و موافقت باشگاه شهرخودرو برای انجام این کار گفت: متأسفانه باشگاه ما حق امضایی در مجمع ندارد که بخواهد در این خصوص نظری دهد و حرفش تأثیرگذار باشد. البته قرار است با باشگاه‌ها مشورتی انجام شود؛ اما موضع باشگاه شهرخودرو درباره مخالفت یا موافقت با این موضوع مشخص نشده است. ویروس کرونا باعث شده من مدت زیادی حمیداوی را نبینم و چند روزی هم هست که با او تلفنی صحبت نکرده‌ام. باید اول تکلیف این ویروس در کشور مشخص شود و سپس درباره آن تصمیم بگیریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی