[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

محفل انس با قرآن به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

با توجه به شیوع کرونا در کشور و لزوم پیشگیری از انتشار این بیماری، محفل انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به صورت آنلاین و از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.  به گزارش روابط عمومی ‌معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی این دانشگاه از برگزاری محافل سالیانه انس با قرآن کریم، ویژه ماه مبارک رمضان به صورت آنلاین خبر داد.
عطاءاله امیدواری ادامه داد: در ماه رمضان امسال، با توجه به شیوع کرونا و لزوم محافظت از سلامت همکاران و نیز در راستای اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، تصمیم گرفته شد تا محفل روزانه انس با قرآن کریم، به صورت آنلاین برگزار شود.  
او با اشاره به امکان بهره مندی عمومی‌ جامعه از این فضای معنوی، اظهار کرد: با توجه به حضور در منزل بیش از یک سوم از کارکنان دانشگاه به صورت دوره ای و همچنین تعطیلی فضای آموزشی دانشگاه و عدم حضور دانشجویان در محیط‌های خوابگاهی و آموزشی، با اجرای این طرح، همه علاقه‌مندان، فارغ از مبحث بُعد مسافت، امکان استفاده از این فضای معنوی و عرفانی را دارند.
این چهره قرآنی کشور توضیح داد: محفل انس با قرآن امسال با تلاوت قاریان از صفحات اولیه جزء هر روزه ماه مبارک و با سخنرانی حجت الاسلام نوایی و به صورت مجازی در ماه مبارک رمضان از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت تا هشت و سی دقیقه صبح در سایت https://www.sums.ac.ir به صورت زنده پخش می‌شود. ویژه برنامه میلاد امام حسن مجتبی(ع) نیز در نیمه ماه مبارک رمضان در همین قالب، پیش‌بینی شده است. قاری ممتاز قرآن کریم از برگزاری مسابقات ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه آنلاین روزانه می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح روزهای اداری به وب‌سایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به آدرس: farhangi.sums.ac.ir مراجعه و در مسابقات روزانه شرکت کنند که در پایان هر روز، از ۶ نفر از برگزیدگان به قید قرعه تقدیر می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی