[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۹
  • دوره جدید

سپاه به موضوع فقرزدایی ورود کند، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس گفت: تکریم واحترام به معلم از وظایف همه مردم جامعه، خصوصاً پاسداران هست چرا که هرآنچه که امروز در ابعاد رفتاری وکلامی‌داریم را مدیون معلمان خود هستیم
به گزارش شیراز نوین به نقل از اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی‌آموزش وپرورش فارس، سردار یدالله بوعلی به مناسبت روز و هفته بزرگداشت مقام معلم ضمن حضور در اداره کل آموزش وپرورش استان در دیدار با مدیرکل و جمعی از مسئولان اداره کل، ارزش کار معلمی‌را فراتر از خیلی از رفتارها دانست و گفت: اثر کار معلم در جامعه سال‌های سال باقی خواهد ماند واز طرفی چون از معلم یاد می‌گیریم بنا به تعالیم دینی‌مان تا آخر عمر مدیون آنها هستیم. بوعلی همچنین گفت: موفقیت سپاه وبسیج در جامعه در هم افزایی صادقانه با همه دستگاه‌ها است وبه همین جهت تکلیف این نهاد این است که در کنار همه دستگاه‌ها، آنها را برای تحقق اهداف سازمانی‌شان کمک و یاری کند. جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس همچنین گفت: وظیفه سپاه حمایت از آموزش وپرورش است چرا که بخش اعظمی‌ از جامعه ارتباط مستقیم با خدمات وبرنامه‌های آموزش وپرورش دارند.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس نیز در این دیدار گفت: اعتقاد دارم ظرفیت سپاه و بسیج ظرفیت بسیار مناسب و خوبی در جامعه است و هر ارگان و نهاد می‌تواند از این پتانسیل برای پیشبرد اهداف و رسالت وبرنامه‌های سازمانی خود در راستای خدمت به مردم استفاده کند.
اسماعیلی به عنوان مثال به برگزاری امتحان نهایی در آموزش وپرورش برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم اشاره کرد وافزود : سپاه ظرفیت خوبی برای بحث مقابله با کروناویروس وضدعفونی کردن مکان‌ها دارد که در تلاشیم از این ظرفیت استفاده کنیم که قطعاً موجب ارتقای ضریب اطمینان مردم هم خواهد شد. مدیرکل آموزش وپرورش فارس همچنین به موضوع مسایل معیشتی دانش‌آموزان در راستای عدالت آموزشی به عنوان یکی از دغدغه‌های آموزش وپرورش استان اشاره کرد وافزود: درتلاشیم از ظرفیت سپاه وبسیج برای موضوع فقر‌زدایی از دانش‌آموزان نیازمند وخانواد‌های آنان استفاده کنیم. اسماعیلی همچنین به موضوع سند تحول بنیادین آموزش وپرورش نیز اشاره کرد و افزود: برای تحقق اجرایی شدن سند نیازمند تعامل وحضور همه دستگاه‌ها ونهاد‌ها هستیم و این سند باید به اذهان مردم جامعه نزدیک شود و می‌توان از ظرفیت خوب سپاه وبسیج دراین زمینه بهره برد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی