[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

فرمانده پلیس فارس: انبار ۳۸۰ میلیاردی احتکار خودرو در کازرون لو رفت، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران پلیس آگاهی کازرون، انبار 162 دستگاه خودرو احتکار شده به ارزش 380 میلیارد ریال را کشف کردند.
سردار «رهام‌بخش حبیبی»در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی کازرون، از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار خودرو در یک انبار واقع در یکی از محله‌ها مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
سردار «حبیبی» افزود: بلافاصله با کسب مجوز قضائی، طی یک عملیات از انبار مورد نظر بازدید به عمل آمد که در نتیجه آن 63 دستگاه پژو پارس، 40 دستگاه پژو 405، 20 دستگاه  پژو 206،  14 دستگاه سوزوکی ویتارا، 17 دستگاه‌ هایما، 6 دستگاه سمند و 2 دستگاه پژو 207 که فاقد مدارک ورودی و خروجی و احتکار شده بود کشف و توقیف شد.
وی با بیان اینکه ارزش این محموله احتکار شده برابر نظر کارشناسان، 380 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: پیشگیری از جرائم نیازمند عزم همگانی است و از شهروندان درخواست می شود هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی