[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

بقاع متبرکه میزبان جشن بزرگ انقلاب می‌شوند، روزنامه شیراز نوین


همزمان با فرارسیدن سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی بقاع متبرکه استان میزبان جشن ‌های دهه پرفروغ فجر خواهند بودند. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، با فرارسیدن سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر300بقعه متبرکه استان فارس آذین بندی و فضاسازی شده اند که آماده پذیرایی از مردم در دهه پرفروغ فجر خواهند بود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس در این خصوص ابراز کرد: مراسم جشن بزرگ انقلاب اسلامی با عنوان جشن سربلندی در کلیه بقاع متبرکه و شاخص سراسر استان در قالب برپایی نمایشگاه عکس و پوستر، مطبوعات آرشیوی انقلاب اسلامی، گلباران قبور شهدا و ایستگاه‌های صلواتی کیک و چای برپا خواهد بود.
حجت الاسلام سید میثم حسینی در ادامه با اشاره به اینکه این مراسم در کلیه بقاع از روز 12بهمن آغاز خواهد شد، افزود: در 50بقعه شاخص شهر شیراز ویژه برنامه‌های جشن پیروزی انقلاب اسلامی، برپایی محافل انس با قرآن کریم و شعرخوانی شاعران انقلابی، سخنرانی، مداحی، اجرای گروه سرود و تواشیح و برگزاری مسابقه در جوار بقاع متبرکه برگزار می‌شود. وی در ادامه خاطرنشان کرد: در شب 22بهمن نوای الله اکبر در سراسر استان طنین انداز خواهد شد که این مراسم نشأت گرفته از مهم‌ترین رویداد تاریخ جهان معاصر و قرن اخیر است که جنبه آیینی آن حکایت از فرهنگ و هویت عظیم‌ترین رخداد تاریخی ملت ایران دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی