[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: ورزشگاه پارس آماده میزبانی جام حذفی و رویدادهای ورزشی ملی است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: ورزشگاه پارس برای میزبانی فینال جام حذفی آماده شده بود و اکنون هم امکانات آن در حدی است که فدراسیون فوتبال آن را برای برگزاری رویدادهای ورزشی ملی تأیید کند.
به گزارش روابط عمومی‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، با اشاره به مصاحبه اخیر وزیر ورزش و جوانان مبنی بر میزبانی تعدادی از باشگاه‌های ورزشی برای برگزاری مسابقات فوتبال از اواخر خرداد در شهرهایی که به لحاظ شیوع بیماری کووید ١٩ وضعیت سفید دارند یا کم خطر محسوب می‌شوند، گفت: یکی از ورزشگاه‌های پیش‌بینی شده برای برگزاری رویدادهای ورزشی رشته فوتبال، ورزشگاه پارس شیراز است.
او ادامه داد: با گذشته حدود سه ماه از تعطیلی رویدادهای ورزشی با پیگیری وزیر ورزش، مقرر شد ضمن رعایت کامل پروتکل‌های ورزشی، ورزش‌های انفرادی که حساسیت کمتری دارند از سر گرفته شود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس خاطرنشان کرد: برگزاری رویدادهایی مانند فوتبال جام حذفی یا لیگ برتر در شهرهایی مانند خوزستان که در حال حاضر شرایط برگزاری ندارند، امکان‌پذیر نیست، لذا وزارتخانه متبوع اعلام کرده که از ٢٧ خرداد تعدادی از ورزشگاه‌ها میزبان این مهم شوند که ورزشگاه پارس از گزینه‌هایی است که می‌تواند در برگزاری رویدادهای ورزشی نظیر فوتبال میزبانی کند.
کامیاب اضافه کرد: سخنان وزیر محترم ورزش و جوانان فعلاً در حد مصاحبه بوده و هنوز ابلاغی به اداره کل ورزش و جوانان فارس نشده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس همچنین تأکید کرد که برگزاری هر رویداد ورزشی تا پایان خردادماه بدون تماشاگر خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی