[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

توصیه‌های بهداشتی به دانش‌آموزان برای حضور در جلسه امتحانات، روزنامه شیراز نوین

رئیس سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اصول و پروتکل‌های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برای برگزاری حضوری امتحانات را اعلام کرد. خسرو ساکی در گفت‌وگو با ایسنا، به اصول و پروتکل‌های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره و اظهار کرد: رعایت کلیه اصول و پروتکل‌های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در زمان برگزاری امتحانات مورد تأکید است. وی افزود: پروتکل‌های بهداشتی برای حفظ سلامت خود و سایر همکلاسی‌ها در هنگام تردد به حوزه‌ها باید رعایت شود و اولیای گرامی‌نیز به آنها  نظارت بیشتری داشته‌باشند.
رئیس سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش توصیه‌هایی برای دانش‌آموزان داشت و گفت: از حضور زودهنگام در محل حوزه امتحانی و توقف در حوزه بعد از پایان امتحان خودداری شود. در تمام مدت از ماسک و حتی‌المقدور از دستکش استفاده شود و بهتر است ماسک و دستکش ذخیره همراه داشته‌باشید.
ساکی ادامه داد: از تجمع، دست دادن و صحبت مستقیم با همکلاسی‌ها در محیط حوزه و هنگام تردد در مسیرها خودداری کنید.
وی با تأکید بر اینکه لازم است ملزومات و مایحتاج خود نظیر نوشت افزار ذخیره (خودکار و ...)، آب آشامیدنی، مواد خوراکی و ... را به صورت شخصی تهیه کرده و با خود به جلسه امتحان ببرید، گفت: به هیچ عنوان از وسایل اشتراکی استفاده نکنید.
رئیس سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش افزود: از دست زدن و نشستن بر روی صندلی امتحانی دیگران خودداری کنید، به عبارتی دانش‌آموزان تنها و مستقیماً بر روی صندلی که شماره داوطلبی دانش‌آموز روی آن نصب شده است، مستقر شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی