[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

وقتی تأیید رهبری روی سر روحانی است چرا ردصلاحیت شود، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی شایعات درباره تشکیل ستادهای انتخاباتی برای ریاست جمهوری‌اش را قویاً تکذیب کرد و درباره موضوع ردصلاحیت روحانی گفت که اینها شایعاتی است که برای از صحنه به دربردن او ساخته شده است.
مسعود پزشكیان درباره موضوع نامزد پوششی در كنار روحانی گفت: من اطلاعی ندارم و به نظر حرف تازه‌ای می‌آید. چرا باید رئیس جمهوری وقتی دوره اش تمام می‌شود بگویند رد صلاحیت است؟ خودمان حرفی می‌زنیم تا در دهان بقیه بیفتد.
وی ادامه داد: اگر قرار است آقای روحانی ردصلاحیت شود، همین الان او را محاكمه كنید اما اگر هنوز می‌تواند رئیس جمهور باشد و تأیید رهبری روی سر اوست، چرا باید در آخر دوره ردصلاحیت شود؟
نایب رئیس مجلس درباره چرایی بیان این احتمال در فضای سیاسی اظهار كرد: شاید جو سیاسی است كه برای از صحنه به در بردن آقای روحانی درست كرده اند.
پزشكیان درباره شایعاتی كه درباره تشكیل ستادهای انتخاباتی اش مطرح می‌شود نیز اظهار كرد: من نه از ستاد خبر دارم و نه خداوكیلی قرار است كاندیدا شوم. وی ادامه داد:‌ اولاً ستاد یا چیزی با این كاركرد اصلاً درست نشده و دوماً اینكه من به فكر اینكه بخواهم كاندیدا شوم نیستم. البته عده‌ای می‌آیند و از من درخواست می‌كنند؛ اما اینكه من بخواهم ستادتشكیل دهم، چنین چیزی وجود ندارد.
نماینده مردم تبریز درباره برنامه شخصی اش برای كاندیداتوری تصریح كرد: من هیچ تصمیمی در این رابطه نگرفته ام اما در آینده و بسته به شرایط روزگار ممكن است آدم تصمیمی بگیرد. اما اكنون به هیچ وجه در این فكر نیستم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی