[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

فاصله‌گذاری اجتماعی پاشنه آشیل مبارزه با کروناست ، روزنامه شیراز نوین

در ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز مطرح شد: 
فاصله‌گذاری اجتماعی
 پاشنه آشیل مبارزه با کروناست 

نشست‌های روزانه ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف بررسی اقدامات دانشگاه در زمینه مقابله با کروناویروس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه در این نشست با تقدیر از تلاش تمام مجموعه سلامت استان به ویژه کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا، ابتلای تعدادی از کادر درمانی استان به ویروس کرونا را نتیجه ایثار و فداکاری آنان برای درمان بیماران کووید۱۹ و تلاش برای بهبود بیماران عنوان کرد. 
دکتر «مهرزاد لطفی» از مردم خواست با رعایت بهداشت فردی، فاصله فیزیکی و دستورالعمل‌های بهداشتی ضمن حفظ سلامت خود و خانواده‌ها، یاریگر کادر درمان و مجموعه سلامت برای مقابله با ویروس کرونا باشند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست گزارشی از وضعیت بیمارستان‌های استان در ارائه خدمات به بیماران کووید۱۹ و اقدامات انجام شده با توجه به افزایش آمار مبتلایان ویروس کرونا در روزهای گذشته به رئیس و اعضای ستاد مدیریت کرونا دانشگاه ارائه داد.
دکتر «علی اکبری» گفت: با توجه به آمار بالای بیماران مراجعه کننده از استان‌های همجوار به شیراز برای دریافت خدمات درمانی، در رابطه با موارد مربوط به فراهم سازی تمهیدات لازم در این زمینه، بحث و تبادل نظر شد. 
تصمیم گیری در زمینه بهبود و ارتقای خدمات به بیماران با توجه به اقدامات انجام شده در راستای افزایش بخش‌ها و مراکز درمانی مرتبط با بیماری کووید۱۹ از دیگر موضوعات بررسی شده در نشست امروز ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود. معاونان و مدیران ارشد دانشگاه نیز گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در هر حوزه را به رئیس دانشگاه ارائه کردند.
این نشست صبح دیروز هفتم تیر، با حضور رئیس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار مصوبات روزهای گذشته ستاد مدیریت کرونا بررسی و دستورات لازم در زمینه مقابله با بیماری کووید۱۹ به واحدهای زیرمجموعه دانشگاه ابلاغ شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی