[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 سازمان تأمین اجتماعی باید نرم افزارهای تعیین سابقه خود را اصلاح کند. چندی پیش برای دریافت کارنامه سابقه کار به آنجا مراجعه کردیم و لیست ناقصی پیش روی ما گذاشت. پس از مدت‌ها دوندگی اداری بالاخره موفق به جمع آوری کلیه سابقه‌های بیمه شدم. چنانچه این سازمان دارای نرم‌افزارهای قوی و به روز شده‌ای باشد، مردم کمتر به زحمت می‌افتند و بار مراجعه به بیمه کمتر خواهد شد.
افکاری 
 هر روز جزئیات جدیدی از حذف یارانه‌ها منتشر می‌شود. این مبلغ تأثیر چندانی در زندگی بیشتر مردم ندارد. لطفاً آن را حذف کنید و قیمت‌ها را به قبل از پرداخت یارانه‌ها بازگردانید. 
آقایی
 پل عابر پیاده درمانگاه محمد رسول الله مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. خواهشمند است این پل را به بالابر یا آسانسور مجهز کنید تا سالمندان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. 
عمرانیان 
 خواهشمندیم پزشک خانواده را حذف نکنید. مردم با نامه ارجاع می‌توانند با پرداخت 2هزار تومان به دیدار متخصص بروند.
کامرانی فر 
 مسئله بحران آب در کشور جدی است و همه مردم موظف به رعایت و صرفه جویی می‌باشند. چنانچه خشکسالی و جیره بندی اتفاق بیفتد همه ما ضرر خواهیم کرد. 
اسلام پور
 سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال ایران باعث افتخار ماست. خواهشمندیم در سرویس ورزشی گفت‌وگویی با او و غلام پیروانی که از مشاهیر ورزش فارس است، داشته باشید. ما باید قدر آنها را بیشتر از اینها بدانیم. 
مسعودیان 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی