[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

اجرای عدالت ستون حیات بشری در نظام قضایی اسلام است، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان شیراز:
اجرای عدالت ستون حیات بشری
 در نظام قضایی اسلام است

فرماندار شهرستان شیراز گفت: در نظام قضایی اسلام، اجرای عدالت، پایه و اساس همه اصول و ستون حیات بشری به شمار می‌رود. محمدرضا امیری در دیدار با رئیس کل دادگستری استان فارس و دادستان عمومی و انقلاب شیراز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر آیت‌الله بهشتی و یاران وفادار او، نام‌گذاری این هفته تحت عنوان قوه قضاییه را فرصت مغتنمی برای تقدیر و تکریم خادمان والای این عرصه برشمرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز، او با اشاره به نقش و جایگاه بی‌بدیل قوه قضاییه به عنوان دستگاهی که جان و مال و آبروی مردم در دست آنهاست، تقارن هفته قوه قضاییه با دهه کرامت را به فال نیک گرفته و به همه فعالان این عرصه تبریک گفت.
فرماندار شیراز همچنین از تلاش‌های قوه قضاییه در جریان انتخابات گذشته و نیز حل مسائل و مشکلات کلانشهر شیراز به ویژه در حوزه‌های امنیتی و اجتماعی قدردانی کرد. حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اعضای شورای تأمین و فرمانداری شیراز در مدیریت و برگزاری خوب و آرام انتخابات و کنترل بیماری کرونا، عملکرد مثبت فرمانداری شیراز در حل مسائل شهری به ویژه در حوزه شرکت‌های معضل دار و مباحث اقتصادی را شایسته تقدیر برشمرد.
حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب شیراز نیز در این دیدار از نقش مؤثر فرمانداری شیراز در انتخابات گذشته و نظم و پیگیری حاکم بر جریان انتخابات و نیز پیشگیری و کنترل بیماری و قطع زنجیره کرونا و نیز عملکرد شایسته شورای تأمین استان در حل مشکلات گستره پهناور کلانشهر شیراز قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی