[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

درودگر: کفاشیان باید از راه درست به فدراسیون برگردد ، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت: برای ادامه مسابقات حتی یک کلمه هم از من به عنوان عضو اقتصادی سؤال نشد و سازمان هیچ منفعت اقتصادی از ادامه رقابت‌ها ندارد.
به گزارش ورزش سه و به نقل از میزان، صادق درودگر در ارتباط با اینکه برخی باشگاه‌های معترض به از سرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال، معتقدند سازمان لیگ به دلیل اینکه با اسپانسر‌ها تا پایان بازی‌های این فصل قرارداد بسته، مسابقات را ادامه می‌دهد، اظهار داشت: برای ادامه مسابقات حتی یک کلمه هم از من به عنوان عضو اقتصادی سوال نشد و سازمان لیگ هیچ منفعت اقتصادی از ادامه رقابت‌ها ندارد.
 وی افزود: من فقط به عنوان عضو هیئت رئیسه در مورد از سرگیری مسابقات نظر دادم و صحبت‌هایی که از سوی برخی باشگاه‌ها مبنی بر اینکه سازمان لیگ به دنبال منافع اقتصادی خود است، مطرح می‌شود، اصلاً درست نیست.
 درودگر در ادامه، در خصوص عملکرد حیدر بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: بهاروند در مسیری کم‌تنش پیش می‌رود و آرامش را به فدراسیون فوتبال بازگردانده است. ویژگی خوب بهاروند این است که مشورت در امور را در دستورکار قرار می‌دهد و از نظر متخصصان استفاده می‌کند. ما در فدراسیون مثل سرنشینان یک کشتی هستیم و باید همه از یکدیگر حمایت کنیم.
 عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در پایان پیرامون بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال، خاطرنشان کرد: اگر کفاشیان بخواهد دوباره وارد هیئت رئیسه فدراسیون شود، باید از راه درست و قانونی پیش برود و روال اداری آن را طی کند. فردی مشکل شخصی با او ندارد، اما اگر کسی بخواهد آرامش فدراسیون را بر هم بزند، همه مقابل او می‌ایستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی