[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

غول جنگل سبز در گراش به روی صحنه رفت، روزنامه شیراز نوین

نمایش غول جنگل سبز به نویسندگی حمید عبداللهی و کارگردانی کارگردان گراشی و رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گراش، علی فخری به روی صحنه رفت. کودکان و نوجوانان شب‌ها در سالن سینما فرهنگ گراش از تاریخ ٢٥ تا ٣١ فروردین ماه رأس ساعت ٢١ شاهد این نمایش جذاب و دیدنی بودند.
کارگردان این نمایش معتقد است هرگونه سرمایه‌گذاری مادی و معنوی و برنامه‌های عمیق و درازمدت برای رشد و اعتلای جامعه باید با کودکان آغاز شود. وی می‌گوید: توجه به مقوله تئاتر کودک به عنوان قوی‌ترین و مؤثرترین ابزار آموزشی و پرورشی جسم و روح کودکان و نوجوانان به معنای توجه به اعتلای جامعه و تلاش در جهت ساختن تمدن انسانی آینده خواهد بود. این نمایش که ویژه سنین ٣ تا ١٥ساله است، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی و مؤسسه هفت برکه به روی صحنه رفت. آیینه‌افروز رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: با برنامه‌ریزی که انجام شده امید داریم امسال، سال شکوفایی تئاتر گراش باشد.
داستان این نمایش در جنگلی است که همه حیوانات آن در سایه قانون با هم دوست هستند؛ اما حضور یک حیوان مرموز، آرامش آنان را به هم می‌زند. این نمایش پس از اجرا در شهرستان گراش، در شهرستان لارستان و اوز نیز اجرا خواهد شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی