[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

انهدام باند سرقت به عنف منزل با ۷۰۰میلیون طلای مسروقه، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «داراب» از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان منزل و کشف 700 میلیون ریال طلای مسروقه خبر داد.
سرهنگ «علیرضا نوشاد» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از محلات این شهرستان، موضوع شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده توسط کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، مشخص شد سارقان با ورود به منزل شاکی و با تهدید اقدام به سرقت 4 عدد النگو، پلاک و زنجیر، یک جفت گوشوار و 2 عدد دستبند و تک میل طلا کرده‌اند.
فرمانده انتظامی شهرستان «داراب» گفت: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و سرنخ‌های به جا مانده در صحنه سرقت، موفق شدند در کمتر از یک ساعت هر 3 سارق که در اطراف منزل شاکی در یک مکان خود را از دید پلیس مخفی کرده بودند را شناسایی کنند. سرهنگ «نوشاد» با بیان اینکه مأموران موفق شدند در یک عملیات ضربتی هر 3 سارق که اعضای یک باند بودند را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند، تصریح کرد: در بازسی از مخفیگاه آنان همه طلاجات مسروقه کشف شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارقان تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، گفت: برابر نظر کارشناسان ارزش اموال مسروقه، 700 میلیون ریال برآورد شده است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی