[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

اعلام زمان نتایج پذیرفته شدگان آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: نتایج آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌ها و هنرستان‌های نمونه دولتی فارس برای سال تحصیلی 1400-1399 از ساعت 14 دیروز جمعه 10 مردادماه 99 قابل دریافت خواهد بود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رسول قانونی گفت: نتایج این آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌ها  و هنرستان‌های نمونه دولتی فارس برای سال تحصیلی 1400-1399  از ساعت  14 دیروز جمعه 10مردادماه از طریق سامانه https://sanjesh.farsedu.ir/
قابل دریافت خواهد بود.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: امسال قریب به 18 هزار دانش آموز برای ادامه تحصیل در مدارس متوسطه و هنرستان‌های نمونه دولتی در 165 حوزه امتحانی در سراسر فارس در این آزمون شرکت کردند. وی افزود: ازمیان  4770دانش آموزان دختر و پسر پذیرفته شده در این آزمون در فارس، تعداد  4140 نفر درشاخه نظری و  630  نفرنیز درشاخه فنی و حرفه‌ای به مدارس نمونه دولتی استان راه خواهند یافت.
قانونی گفت: هم اکنون 45 دبیرستان متوسطه نظری و 6 هنرستان نمونه دولتی در سطح استان فعالیت دارند و پذیرفته‌شدگان جهت ثبت‌نام در این مدارس، لازم است از تاریخ 11 لغایت 20مردادماه 99 با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به مدرسه محل پذیرش خود مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی