[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

مطالبه آب دریا برای فارس، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس تأکید کرد: با توجه به جایگاه فارس در عرصه سلامت، زیرساخت‌های درمانی استان به توسعه متوازن نیاز دارد.
به گزارش شیراز نوین به نقل از ایسنا، دکترعنایت‌الله رحیمی پنج‌شنبه ۹ مرداد در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که با حضور نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: دولت تدبیر و امید بدون در آمد نفت موفق به انجام تعهدات خود شده که البته این شرایط به معنی نبود مشکلات نیست.
او پرداخت مطالبات و معوقات  بازنشستگان و مستمری بگیران را دیگر خدمات دولت عنوان کرد و گفت: بخش مهمی از مطالبات  کشاورزان و کادر درمانی به‌زودی پرداخت می‌شود. 
استاندار فارس با تشریح استعدادها و توانایی‌های استان، خاطر نشان کرد: تأمین آب کشاورزی و صنایع را از جمله دغدغه‌های ما در جهش تولید به شمار می‌رود و در این راستا موضوع انتقال آب دریا به استان فارس ضروری است.  رحیمی اجرای چهار سد را از جمله فعالیت‌ها دولت در رفع مشکلات آبی استان عنوان کرد و گفت: خط آبرسانی به شهرهای جهرم و رودبال و سعادتشهر به نتایج خوبی رسیده که  همچنان نیازمند تخصیص اعتبارت لازم است. 
استاندار فارس در ادامه حمایت از راه‌اندازی مزارع خورشیدی را از جمله نیازهای استان عنوان کرد و گفت: تولید انرژی در استان با تأسیس پست‌های‌برق به نتایج مطلوب‌تری می‌رسد. 
رحیمی، جبران عقب‌ماندگی‌های زیر ساخت‌های جاده‌ای را  از دیگر موضوعات اجرایی  فارس عنوان و اظهار کرد: در مباحث فرهنگی انتظار داریم که توجه ویژه‌ای به شهر شیراز و استان فارس شود و ما در بحث اجرای تالار مرکزی شیراز نسبت به دیگر استان‌ها پیشرفت خوبی نداشته‌ایم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی