[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

بررسی مشکلات و کمبود‌های ورزش منطقه داریون، روزنامه شیراز نوین

در نشستی با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، امام جمعه و اعضای شورا و نماینده ورزش شهر داریون مشکلات و کمبود‌های‌ورزش این منطقه بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این نشست که پیش از ظهر دیروز انجام شد، غلامعلی طفیونی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز با تأکید بر وجود استعداد‌ها و قهرمان بین‌المللی و کشوری در این منطقه افزود: منطقه داریون با وجود پتانسیل‌های ‌فراوان در زمینه ورزش با قرار گرفتن در سایه کلانشهر شیراز مغفول و مظلوم واقع شده است.
حجت الاسلام حمیدی‌نژاد امام جمعه منطقه داریون نیز با تبریک انتصاب عباس حاجی زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس وی افزود منطقه داریون با تحت پوشش قرار دادن چندین روستا و با جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر از کمبود امکانات ورزشی رنج می‌برد امام جمعه منطقه داریون تصریح کرد امید است با نگاه ویژه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان به این منطقه پر استعداد و محروم موانع و کمبود‌های‌ورزش داریون جبران شود.
در پایان عباس حاجی‌زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس نسبت به بازدید از زیرساخت‌های‌ورزشی منطقه و رفع این مشکلات قول مساعد داد.
گفتنی است شهر داریون از توابع بخش مرکزی شهرستان شیراز در 35 کیلومتری شمال شرقی کلان شهر شیراز قرار دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی