[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

فولر: هاورتز فعلاً جایی نمی‌رود، روزنامه شیراز نوین

رودی فولر مدیر ورزشی لورکوزن می‌گوید این باشگاه ستاره خود کای هاورتز را تا پیش از پایان لیگ اروپا به چلسی واگذار نخواهد کرد. به گزارش «ورزش سه»، مدیر ورزشی باشگاه بایر لورکوزن، رودی فولر، می‌گوید این باشگاه ستاره خود کای هاورتز را تا پیش از پایان بازی‌هایش در لیگ اروپا به چلسی واگذار نخواهد کرد.
هاورتز 21ساله که در این فصل از او به عنوان پدیده بوندسلیگا یاد شده و با توجه زیادی از باشگاه‌های‌بزرگ اروپایی مثل بایرن مونیخ، رئال مادرید و چلسی مواجه بوده حالا به نظر می‌رسد به احتمال زیاد در تابستان جاری راهی چلسی خواهد شد. گل در روزهای اخیر فاش کرد که چلسی قصد دارد برای این خرید به لورکوزن پیشنهادی 100 میلیون یورویی ارائه دهد و بایر با این پیشنهاد موافقت خواهد کرد.
ولی رودی فولر می‌گوید چلسی برای خرید هاورتز باید تا پایان لیگ اروپا منتظر بماند. فولر در گفت‌وگو با نشریه کیکر گفت: «هاورتز در لیگ اروپا برای ما بازی خواهد کرد. این صد در صد قطعی است و ما حرف جدیدی در این باره نداریم». بایر لورکوزن ادامه مسابقات خود در لیگ اروپا را از تاریخ 6آگوست شروع می‌کند و در بازی بازگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها در خانه میزبان رنجرز خواهد بود. 
بازی رفت دو تیم با پیروزی 3-1 لورکوزن به پایان رسیده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی