[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۴
  • دوره جدید

اعلام برنامه‌های اداره کل میراث فرهنگی فارس در دهه مبارک فجر، روزنامه شیراز نوین


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی، برنامه‌های این اداره کل در ایام دهه مبارک فجر را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، مصیب امیری گفت: 2هتل و یک هتل آپارتمان در این ایام به بهره‌برداری خواهند رسید. 
مدیرکل میراث فرهنگی افزود: مجتمع اقامتی- پذیرایی شرکت پدیده صوفی و مجتمع گردشگری آبزیان آتیس نیز در این هفته افتتاح خواهند شد.
وی  همچنین از افتتاح 9دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در شهرستان‌های شیراز، سروستان، کازرون  و زرقان خبر داد.
مصیب امیری با اشاره به آغاز عملیات اجرایی 2پروژه در شهرستان‌های شیراز و فیروزآباد خاطرنشان کرد: اکوموزه عشایری با مساحت 10هزار مترمربع زیربنا و همچنین مجتمع گردشگری و صنایع دستی در کیلومتر 20 جاده شیراز - مرودشت با مساحت 4هزار و 434مترمربع زیربنا ساخته خواهد شد. 
بنابراین گزارش، از دیگر برنامه‌های این اداره کل در ایام دهه پرفروغ فجر، غباررویی مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا، شرکت در راهپیمایی بزرگ 22بهمن ماه، برگزاری پنجمین جشنواره گل نرگس در کازرون، برگزاری نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی با محوریت شهرستان کازرون، افتتاحیه مرکز آموزشی تخصصی صنایع دستی با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای، برگزاری نمایشگاه‌های شهرستانی و تجلیل از سه تن از هنرمندان پیشکسوت با همکاری بخش خصوصی است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی