[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

ایران - ازبکستان؛ آیا برگزار می‌شود؟، روزنامه شیراز نوین

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه بازی‌های‌دوستانه تیم‌های‌ملی این قاره را آپدیت کرده است و فعلاً اشاره‌ای به بازی‌های‌دوستانه تیم ملی فوتبال ایران نشده است. 
بر اساس اطلاعات بروز شده در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا 12 اکتبر برابر با 21 مهر امارات در جدال دوستانه‌ای میزبان ازبکستان خواهد بود. اماراتی‌ها به جز این بازی مسابقه دیگری را هم پیش بینی کرده اند. این بازی چهار روز زودتر به نسبت بازی با ازبکستان یعنی 8 اکتبر و در برابر کویت برگزار خواهد شد. این بازی دوستانه هم به میزبانی اماراتی‌ها برگزار می‌شود. 
و اما ژاپن هم برای انجام دو بازی دوستانه در هلند به توافق نهایی دست پیدا کرده است. 9 اکتبر برابر با 18 مهر چشم بادامی‌ها بازی با ساحل عاج را تجربه خواهند کرد. 13 اکتبر برابر با 22 مهر هم ژاپنی‌ها تجربه بازی در برابر کامرون را به دست خواهند آورد. 
مهدی خراطی - مدیر اجرایی تیم ملی چند روز پیش از برگزاری بازی دوستانه تیم ملی در برابر ازبکستان و تاجیکستان خبر داده بود. البته بازی تیم ملی در برابر ازبکستان ابتدا قرار بود شهریور ماه در تاشکند برگزار شود اما موکول کردن روزهای فیفا در شهریور ماه به ماه‌های‌مهر و آبان تاریخ این بازی را دستخوش تغییر کرد. بر اساس تازه ترین اعلام قرار است دیدار تیم ملی در برابر ازبکستان 17 شهریور در تاشکند برگزار شود.
 ازبک‌ها بعد از این بازی باید راهی امارات شوند تا 21 مهر به مصاف تیم ملی این کشور بروند. 
تیم ملی در تلاش است یک بازی هم با تاجیک‌ها در مهر ماه برگزار کند. برنامه فدراسیون فوتبال از این قرار است که بعد از بازی‌های‌تیم ملی در مهر ماه از اواخر این ماه فصل جدید مسابقات لیگ برتر را شروع کند.
به هر صورت بازی‌های‌فوق مورد تأیید قرار گرفته است و به نظر می‌رسد تلاش فدراسیون فوتبال ایران هم در مسیر تأیید بازی‌های‌یاد شده است. بازی در برابر ازبکستان و تاجیکستان در ماه مهر؛ روی این دو بازی دوستانه اسکوچیچ تأیید فراوانی دارد؛ او بعد از حضور در رأس کادر فنی تیم ملی تا به امروز اردویی را برگزار نکرده است و این به خاطر شیوع ویروس کرونا بوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی