[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

کمالی: هیچگاه بازیکنان تیمم را خائن خطاب نکردم صحبت‌هایم تحریف شده است، روزنامه شیراز نوین

فوتسال ایران: حمیدرضا کمالی سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز ضمن تکذیب خائن خواندن بازیکنان تیمش بر برخورد با عوامل انتشار این حرف تأکید کرد.
حمیدرضا کمالی عنوان کرد: من بعد از بازی با دبیری بر بی‌فکری و بی‌تفاوتی برخی از بازیکنان در این دیدار و چند دیدار گذشته صحبت کردم و عنوان کردم برخی از بازیکنان باید حرمت پیراهن ارژن را حفظ کنند. همچنین اعلام کردم به نظر من حق این بازیکنان دعوت به اردوی تیم ملی نیست، هرچند در صورت دعوت شدن از آن‌ها تا آخرین لحظه حمایت خواهم کرد. من در هیچ قسمت از این مصاحبه صحبتی مبنی‌بر خائن بودن بازیکنان و اینکه این خائنان نباید به تیم ملی دعوت شوند، نکردم. من بسیار خوشحال هستم که تمامی مصاحبه من بدون تغییر و تحریف در سایت شما منتشر شد ولی نمی‌داتم چرا برخی از سایت‌ها و اصحاب رسانه شروع به تحریف و تغییر آن مصاحبه کردند و من را متهم به خائن نامیدن بازیکنان تیمم کردند. ضمن اینکه باید تأکید کنم روی صحبت من به هیچ‌وجه با بازیکنان دعوت شده به تیم ملی نبود. اما نمی‌دانم چرا برخی به دنبال دامن زدن به این صحبت‌ها هستند.
وی ادامه داد: من برای خودم این حق را قائل هستم تا رسانه‌هایی که صحبت‌های من را تحریف کردند را مورد پیگیری قرار دهم. جالب اینجاست که من فقط با سایت پایگاه خبری صحبت می‌کنم. چون شما را صادق و به دور از جریان‌های خاص فوتسال می‌دانم.
سرمربی ارژن شیراز در ادامه افزود: شب گذشته در جلسه‌ای که با بازیکنان تیم داشتم، آن‌ها نیز بر کوتاهی خود در چند بازی گذشته تأکید داشتند و با یکدیگر عهد بستیم که تا آخر لیگ با قدرت ادامه دهیم.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی