[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۴
  • دوره جدید

وقوع جرائم در فارس ۱۲درصد کاهش یافته است، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان با اشاره به لزوم داشتن روحیه آرمانگرایی، انقلابی و حفظ ارزش‌های اسلامی در بین کارکنان، گفت: سربازان ولایت در نیروهای مسلح مثل خورشید در عرصه‌های مختلف می‌درخشند. 
سردار «احمد علی گودرزی» در مراسم صبحگاه عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شد.  
وی با بیان اینکه سربازان ولایت مثل خورشید در عرصه‌های مختلف می‌درخشند، گفت: روحیه آرمانگرایی، انقلابی و حفظ ارزش‌های اسلامی همواره در بین کارکنان نیروهای مسلح از جمله نیروی انتظامی به وضوح مشاهده می‌شود.  فرمانده انتظامی استان فارس به نفوذ دشمنان در کشورهای منطقه و ایجاد ناامنی اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با رهنمودهای مقام معظم رهبری، حمایت‌های مردم و تلاش‌های نیروهای امنیتی و انتظامی، امنیت مطلوبی در کشور فراهم است. 
سردار گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با تلاش همه جانبه مأموران انتظامی فارس، 12 درصد وقوع انواع جرائم در استان کاهش یافته است. 
وی با اشاره به توفیقات حاصل شده توسط فرماندهی انتظامی استان فارس طی دو سال اخیر، گفت: در سفر هفته گذشته فرمانده ناجا به استان، مشکلات ساختاری و کمبودهای اماکن انتظامی به ایشان اعلام و مقرر شد در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام گردد. 
فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اولویت‌های نیروی انتظامی از جمله مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و همچنین صیانت از کارکنان، بر لزوم گشت زنی هدفمند توسط گشت‌های پلیس و برخورد ویژه با خرده‌فروشان مواد مخدر تأکید کرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی