[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۱
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید.
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 هزینه مهدکودک ها با بودجه خانواده‌ها همخوانی ندارد. از بهزیستی و آموزش تقاضا داریم تا مهدکودک و پیش دبستانی دولتی هم ایجاد شود. همه مردم توان پرداخت شهریه های غیرانتفاعی را ندارند. 
معتضدیان 
 آگهی های تخلیه چاه باعث زشتی درب منازل شده است. از مردم خواهشمندیم تا به چنین افراد بی‌مسئولیتی که نمای منازل شهروندان را زشت و آلوده می کنند، به چنین کاری وادار نکنند. باید فرقی میان افرادی که در روزنامه هزینه می‌کنند با آنهایی که درب منازل برچسب می چسبانند، قائل شد. 
آشنا 
 قیمت مرغ در مغازه‌های فرهنگ شهر بیشتر از بقیه نقاط شهر است. از تعزیرات خواهشمندیم تا با آنان برخورد کند. بسیاری از اهالی این منطقه نمی توانند از محله های دیگر مایحتاج خود را تهیه کنند. 
مرادی
 ما ساکن چهارراه پارامونت هستیم. عصرها در این محدوده بوی فاضلات زیاد، باعث ناخرسندی و نارضایتی رهگذران و اهالی می شود. خواهشمند است راهکاری اساسی برای مقابله با این موضوع اندیشیده شود. بوی نامطبوع فاضلاب باعث بیماری های زیادی می شود.
اسفندپور
 بعضی از تاکسی ها خودسرانه قیمت کرایه ها را افزایش داده اند. از تاکسیرانی خواهشمندیم نظارت بیشتری بر آنان داشته باشد. به طور مثال خط باسکول نادر تا فلکه معلم کرایه ها پانصد تومان افزایش یافته است. 
موحدی نیا

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی