[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

منتجب‌نیا: ستاد تبلیغات انتخابات، دولتی نیست که آقایان به دولت حمله می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

ساعت24: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه ستاد تبلیغات انتخابات دولتی نیست که آقایان در اعتراض به تصمیم عدم پخش مناظره‎های زنده، به دولت حمله می‎کنند گفت: برخی نامزدها خود را برای تخریب دولت در مناظره‎ها آماده کرده‎اند.
حجت‌الاسلام رسول منتجب‎نیا، قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی درباره حمله به دولت به بهانه تصمیم ستاد تبلیغات انتخابات مبنی بر پخش غیرزنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مقامات قضایی و رییس صداوسیما هم عضو این ستاد هستند. این ستاد دولتی نیست که آقایان آتش توپخانه را علیه دولت روشن کرده‌اند! وی با اشاره به مناظره‌های سال 88 خاطرنشان کرد: در آن مناظرات شاهد بداخلاقی، تهمت و افترا به اشخاص بزرگ نظام بودیم و کسی که این تهمت‌ها را زد، در تأیید صلاحیتش تجدیدنظر نشد. به کسانی هم که تهمت زده شد، اجازه ندادند که از خودشان دفاع کنند. شاید آن اتفاقات در تصمیم ستاد تبلیغات انتخابات مؤثر بوده است. قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی افزود: برخی تحلیل‌گران می‌گویند که نامزدهای اصول‌گرایان می‌آیند تا در مناظره‎ها دولت و رییس جمهور را تخریب کنند و بعد به نفع نامزد اصلی اصول‌گرایان کنار بروند. اگر این مناظره‌ها زنده پخش نشود، این برنامه آنها شکست می‌خورد. به خاطر همین آنها برآشفته شده‌اند و علیه روحانی جبهه‌گیری کرده‌اند. آنها خود را برای مشوش کردن افکار عمومی آماده کرده‌اند.
منتجب‌نیا در پایان گفت: رییس جمهور هم موافق پخش زنده مناظره‌هاست. اما باید راه حلی در نظر گرفته شود تا در مناظره‌ها بداخلاقی رخ ندهد. صدا و سیما هم نباید تریبون بداخلاقی باشد. اگر قرار باشد مناظره‎ها زنده پخش شود، باید مجری مناظره اجازه ندهد کسی تهمت و افترا بزند و اگر کسی این کار را مرتکب شد، باید بلافاصله در دادگاهی اتهام خود را اثبات کند و اگر نتوانست، باید رد صلاحیت شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی