[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

جهانگیری: تا به حال در زندگی‌ام انصراف نداده‌ام ، روزنامه شیراز نوین

ساعت24: اسحاق جهانگیری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره احتمال حاضر نشدن وی و حسن روحانی در مناظره‌های انتخاباتی، گفت: من در همه مناظره‌ها شرکت می‌کنم و اگر ده مورد از این مناظره‌ها برگزار شود، در آن شرکت خواهم کرد. البته رئیس جمهوری واقعاً کارهای زیادی دارد و نمی‌توان گفت هر جلسه‌ای که گذاشته می‌شود، رئیس جمهوری هم باید در آن حاضر باشد. هرچند که در این مناظره‌ها شرکت می‌کنند و برنامه‌هایشان را برای شرکت در آن تغییر داده اند. وی در پاسخ به این پرسش که امکان انصراف وی از انتخابات پیش از برگزاری مناظره‌ها وجود دارد یا نه، اظهار کرد: من تا به حال در زندگی ام انصراف نداده ام.
معاون اول رئیس‌جمهوری در واکنش به پرسش یکی از خبرنگاران درباره احتمال ارائه برنامه‌ای صد روزه توسط روحانی برای دولت آینده، اظهار کرد: ما الان با یکدیگر رقیب هستیم. البته ما با همه رقبا رفیق هم هستیم. جهانگیری با بیان اینکه هرکس شیوه‌ای برای تبلیغات در نظر دارد، گفت: اینکه گفته می‌شود بهتر است هر کاندیدایی معاون اول خود را معرفی کند، موضوعی است که بستگی به نوع تبلیغات آن کاندیدا دارد و من معاون اول خودم را معرفی نمی‌کنم.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پایان در پاسخ به پرسشی درباره احتمال حضورش در دولت بعدی، اظهار کرد: (با خنده) من فکر می‌کنم خودم رئیس جمهور شوم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی