[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

جلسه هماهنگی امور جوانان اقلید برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

اولین جلسه مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد ساماندهی جوانان شهرستان اقلید با حضور ادارات بهزیستی، آموزش و پرورش، دادگستری، کار و رفاه اجتماعی، ناحیه مقاومت سپاه و مسئول امور بانوان شهرستان در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، در این جلسه پس از تلاوت قرآن کریم، مسعودی رئیس اداره ورزش و جوانان با عرض خیر مقدم و آرزوی بهره برداری از ایام ماه رجب و همچنین تبریک عید بزرگ مبعث رسول گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله) با اشاره به نام گذاری سال 96 توسط مقام معظم رهبری و با توجه به اینکه اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بخشی از تأکیدات گوهربار مقام معظم رهبری در سال 96 می‌باشد، خواستار اقدام جدی در راستای مطالبات جوانان در این سال شد.
وی همچنین با توجه به نیاز و مطالبات جوانان خواستار مشارکت مؤثر ادارات و کارشناسان مربوطه در آسیب شناسی و ارائه راهکارهای مناسب در این عرصه شد. مسعودی سپس به معرفی ادارات عضو کمیته‌های تخصصی پرداخت و ابراز امیدواری کرد همه دستگاه‌ها با کار کارشناسی در کمیته‌های تخصصی به معنای واقعی مشارکت نمایند تا ضمن تسریع در امور، تسهیلات اولیه برای رفع معضلات جوانان خصوصاً در حوزه اشتغال، ازدواج، آسیب‌های اجتماعی، فضای مجازی و اوقات فراغت بیش از پیش مهیا گردد.
رئیس اداره ورزش و جوانان پیشنهاد داد کمیته‌های تخصصی پنجگانه هر دو ماه یک بار تشکیل جلسه داده و ضمن بررسی تخصصی نیازها، پیشنهادات خود را به دبیرخانه ارسال نمایند تا در جلسات فصلی ستاد ساماندهی جوانان شهرستان ارائه شود و مورد استفاده قرار گیرد.
در ادامه هم مسئولان کمیته‌ها پیرامون موضوعات و محورهای مطرح شده به مواردی از قبیل جدی گرفتن مسئله طلاق، استفاده نمودن از ظرفیت سایر نهادها و شرکت‌های مرتبط و بازنگری در سیاست‌های اشتغال اشاره کردند که مقرر شد در دستور کار آینده کمیته‌ها قرار داده شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی