[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

برگزاری نخستین نمایشگاه کتاب کازرون در سال ٩٦ با ٤٠درصد تخفیف، روزنامه شیراز نوین

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان، نخستین نمایشگاه کتاب را با ٥هزار عنوان و ٥٠هزار جلد در محل کتابخانه امام حسن مجتبی(ع) برگزار کرد. 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، جمع کثیری از فرهیختگان، ناشران، خبرنگاران، مسئولین ادارات و نهادها در ساعت ٩ صبح روز  شنبه آیین افتتاح نمایشگاه کتاب را با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید برگزار نمودند. سرپرست اداره ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران، کتاب و کتابخوانی را در رأس امورات قرار داد و گفت: فرهنگ دینی ما مفتخر است به کتاب آسمانی قرآن و فرهنگ ایرانی ما به خود می‌بالد که گنجینه ارزشمندی چون شاهنامه فردوسی، تحفه‌ای چون بوستان و گلستان سعدی، اثر ارزشمند معنوی چون مثنوی معنوی و اثری فاخر چون دیوان حافظ را به جهانیان معرفی نموده و دنیا از طریق کتاب با فرهنگ ما آشنا شده‌اند و ما توانستیم با کتاب با دنیا سخن بگوییم. صادقی افزود: تمام تلاش مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی این بوده که با تعامل با سایر نهادهای فرهنگی چون کتابخانه، شهرداری و آموزش و پرورش مطالعه سرانه را بالا برده و تولید اندیشه نماید؛ چراکه اندیشه‌های ناب ماندگار خواهند بود. 
در ادامه، مرادی معاون فرمانداری شهرستان ضمن ابراز خوشنودی از برگزاری چنین نمایشگاهی در ابتدای سال جاری، نوید سالی سرشار از اتفاقات بزرگ فرهنگی داد و ابراز داشت: با دعوت از قشر جوان و فرهنگ‌سازی در حوزه مطالعه کتاب، می‌توان فاصله‌های فرهنگی خود را با کلان شهرهای بزرگ جهان کم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی