[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

رئیس ستاد حمایت مردمی دولت، «حمد»، در استان فارس: دولت روحانی وارث انبوهی از مشکلات بود، روزنامه شیراز نوین


رئیس ستاد حمایت مردمی  دولت (حمد)  در استان فارس گفت: همان افرادی که به سفارت‌ها حمله کردند و آن قائله را به‌وجود آوردند، امروز در ستادهای انتخاباتی بعضی به شدت فعالیت می‌کنند .
رئیس ستاد حمایت مردمی  دولت (حمد)  در استان فارس، شامگاه دیروز در مراسم افتتاح ستاد فرهنگیان با اشاره به اهمیت حضور همگان در انتخابات گفت: هر جا که جامعه با تمام توان وارد انتخابات می‌شوند آنجا تصمیمات خوبی گرفته می‌شود و هر زمان که غفلت شود زمینه برای حضور افرادی فراهم می‌شود که در شان مردم نیستند‌. مصطفی زارعی حفظ کرامت و حفظ فرهنگ و تاریخ را منوط به حضور آحاد مردم در انتخابات ارزیابی کرد و افزود: یک جا غفلت کردیم و دیدیم که 8 سال چه بلایی به سر مملکت آمد و چه اتفاقاتی رخ داد، اعتبار ملی، امنیتی و اقتصادی ما زیر سئوال رفت و مجبور شدیم بسیاری از امکانات خود را تقدیم کنیم‌.
نماینده دور پنجم مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحران‌های زیادی برای کشور ساختند، تاکید کرد: آن‌ها تلاش کردند بحران‌ها را بستری برای سوء استفاده خویش قرار دهند و بدینوسیله اختلاس ها، قاچاق و بستر پدید آمدن دلواپسانی فراهم شد که تنها هدفشان جلوگیری از پیشرفت و موفقیت دولت است‌. زارعی با انتقاد از صدا و سیما گفت: به جز صداو سیما همه رسانه‌ها با شفافیت اعلام کردند که چه کسانی پشت توهین به مردم هستند و چه کسانی نمی‌خواهند اقتصاد این کشور پویا شود و چه کسانی می‌خواهند امنیت کشور را به خطر بیندازند. او قضیه حمله به سفارت را عامل کشیده شدن حصار به دور کشور دانست و افزود: همان افرادی که حمله کردند و آن قائله را به‌وجود آوردند امروز در ستادهای انتخاباتی بعضی به شدت فعالیت می‌کنند‌.
رئیس ستاد حمد استان فارس، با تاکید بر اینکه قوه قضائیه باید حقوق از بین رفته مردم را ازآنان پس بگیرد، گفت: آنان از رانت استفاده کردند و ملت را تحت فشار قرار دادند، اقتصاد را دچار مشکل کردند، اشتغال را تا مرز بحران پیش بردند و و بدینوسیله موجبات طلاق و از هم پاشیدگی خانواده‌ها از هم فراهم کردند‌. این فعال سیاسی اصلاح طلب دولت مستقر را وارث انبوهی از مشکلات دانست و افزود: بحث تحریم‌ها که تمام عرصه‌ها را تحت تاثیر قرار داده بود باید حل می‌شد اما دولت قبل تیم مذاکره کننده‌ای که تشکیل داده بود توان مقابله با قدرت‌های دخیل در تحریم‌ها را نداشت ولی در دولت تدبیر و امید تیمی قدرتمند برای مذاکره تشکیل داد و این معضل بزرگ را حل کرد‌.
مصطفی زارعی تصمیم برجام را تصمیم کل نظام و حامیتی که در رأس آن مقام معظم رهبری بود عنوان کرد وگفت: با این وجود چرا دلواپسان مخالفت خود را تنها متوجه دولت می‌کنند، شک نیست که در دلشان حتی با رهبری هم همراه نیستند . وی در ادامه این سئوال را مطرح کرد که چرا مخالفان تلاش می‌کنند این دستاورد مهم را که سایه بسیاری از مشکلات را از سر کشور برداشت انکار کنند، مگر نه اینکه گاز و نفت در حوزه‌های مشترک توسط قطر غارت می‌شد و اکنون و با از بین رفتن تحریم‌ها، ما و قطر به یک اندازه برداشت می‌کنیم و تولید نفت به دو برابر افزایش یافته و فروش نفت به راحتی و بدون دغدغه انجام می‌شود.
زارعی در پایان گفت: این دولت امانت مردم که همان صندوق‌های رای است را به خوبی حفاظت می‌کند و هرگز نمی گذارد که به دست نااهلان بیفتد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی