[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

استفن کینگ: «ترامپ» از داستان‌های من ترسناک‌تر است، روزنامه شیراز نوین

در جدیدترین حمله خود به رئیس‌جمهور کشورش، او را از تمام داستان‌های ژانر وحشتش ترسناک‌تر خوانده است.
«گاردین» نوشت: «استفن کینگ» نویسنده رمان‌های ترسناکی چون «درخشش» و «مه» که از منتقدان سرسخت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به حساب می‌آید، اخیراً در توییتر خود باز هم به او تاخته است.
«کینگ» که طی چهار دهه اخیر آثار ترسناکی چون «درخشش»، «آن» و «مه» را به نگارش درآورده، چند پست توییتری درباره مقایسه «ترامپ» با داستان‌های خود منتشر کرده است. او نوشته است: «این آدمی که انگشتش را روی ماشه اتمی گذاشته، بدتر از هر داستان وحشتی است که من تا الان نوشته‌ام.»
نویسنده «مسیر سبز» همچنین توییت کرده: «توییت‌های ترامپ در صد روز اول پرتره شفافی ترسیم کرده است: او کاملاً یک مورد مطالعاتی اختلال شخصیتی خودشیفته است.»
«کینگ» که جزو پرطرفدارترین نویسندگان حال حاضر آمریکاست و کتاب‌هایش هربار صدرنشین فهرست پرفروش‌ترین‌ها می‌شوند، ماه گذشته نیز پیامی را خطاب به هواداران «ترامپ» منتشر کرد: «این را مهربانانه و آرام می‌گویم: اگر شما به ترامپ رأی دادید و هنوز هم فکر می‌کنید او دارد کارش را خوب انجام می‌دهد،‌ معلوم است که توجه نکرده‌اید.»
«کینگ» به نظرسنجی‌های اخیر اشاره کرده که نتیجه آن مشخص کرد تنها دو درصد از رأی‌دهندگان به «ترامپ» از انتخاب او به عنوان رئیس‌جمهور پشیمان هستند. این در حالی است که آمارها نشان می‌دهد «ترامپ» در ۱۰۰روز اول ریاست‌جمهوری خود عملکردی ضعیف داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی