[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

بررسی ۷۰ پرونده قضائی در دیدار مردمی مسئولان قضائی فارس، روزنامه شیراز نوین

همزمان با آغازین روز دهه فجر انقلاب اسلامی مسئولان و معاونین قضائی دادگستری استان رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب شیراز و دادستان شیراز در ملاقات مردمی پرونده مراجعان را بررسی کردند. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس این برنامه که ویژه ایام دهه فجر و با محوریت حوزه ریاست دادگستری استان فارس در سراسر استان اجرا گردید، پرونده قضائی و مشکلات حقوقی بیش از 70نفر از مراجعان در شیراز و بیش از 200پرونده در حوزه‌های قضائی فارس بررسی و در چارچوب قوانین تصمیماتی اتخاذ گردید. این گزارش حاکی است عمده‌ترین تقاضای مراجعان را تسریع در رسیدگی ها، تقاضای عفو و تخفیف مجازات، مرخصی زندانیان و اعمال ماده 477آیین دادرسی کیفری تشکیل می‌دهد. 
رئیس کل دادگستری استان فارس در حاشیه این دیدار با تأکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع در دستگاه قضائی خاطرنشان کرد: هدف ما از دیدار مسئولان قضائی ایجاد تعامل دوسویه با مردم و فراهم ساختن زمینه خدمت‌رسانی بهتر است. وی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و ما موظفیم با افزایش کیفیت خدمت و رفع نقاط ضعف احتمالی، موانع خدمت رسانی را رفع و رضایت و اعتماد عمومی نسبت به دستگاه قضائی را بیش از پیش تقویت نماییم. القاصی افزود: با تأکیدات انجام شده مسئولان قضائی در شهرستان‌ها و مرکز استان علاوه بر ایام الله دهه فجر در طول سال نیز یک روز از هفته را با نظارت حوزه ریاست دادگستری استان به بررسی مشکلات قضائی مردم می‌پردازند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی