[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۹
  • دوره جدید

با حضور مسئولان عملیات اجرایی احداث زمین چمن مصنوعی در بوانات آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

 با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عملیات اجرایی احداث زمین چمن مصنوعی استاندارد در شهرستان بوانات آغاز شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، در آیین کلنگ زنی احداث این پروژه ورزشی که صبح روز یکشنبه 17اردیبهشت برگزار گردید، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، دکتر رحیم زارع نماینده مردم شهرستان‌های آباده، بوانات و خرم‌بید در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، بخشداران، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و مسئولان محلی و جامعه ورزش و جوانان این منطقه حضور داشتند. مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این آیین با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات زیربنایی بسیار خوبی در ورزش انجام شده است، گفت: به لطف الهی و با همت دولت و استاندار فارس و تلاش همه‌جانبه نمایندگان مردم در مجلس تاکنون پروژه‌هایی که از قبل نیمه‌تمام بود، تکمیل شده و هم اکنون در اختیار مردم و علاقه‌مندان به ورزش در اقصی نقاط استان قرار گرفته است.
کامیاب با تأکید بر اینکه بخش خصوصی نیز کمک شایانی به حوزه ورزش در این مدت نموده است، افزود: ورود بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در ورزش باعث شد تا بسیاری از این طرح‌ها در کمترین زمان احداث شود؛ به طوری که ما در استان دیگری پروژه نیمه‌تمام نداریم و در همین اردیبهشت، چندین طرح دیگر ورزشی در شهرستان‌های استان افتتاح می‌شود و به بهره برداری می‌رسد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: این پروژه ورزشی در شهر کره‌ای، بخش سرچهان از توابع شهرستان بوانات با اعتبار 20میلیارد ریال از محل اعتبارات سایر منابع که دارای امکانات خوابگاه، سکوی تماشاچی، فنس کشی، سرویس‌های بهداشتی است، احداث می‌شود و به حول و قوه الهی در مدت زمان یک سال کار احداث آن به اتمام خواهد رسید. در این مراسم همچنین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مدیرکل ورزش و جوانان استان و همه مسئولان ابراز امیدواری کرد تلاش خواهیم کرد در بحث زیرساخت‌های ورزشی در حوزه‌های انتخابیه بیش از گذشته حرکت کنیم تا ان‌شاءالله مردم عزیز ما از این فضاها به نحو مطلوب استفاده کنند.
در پایان این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان و هیئت همراه از اماکن و تأسیسات ورزشی این شهرستان نیز بازدید کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی