[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 چند سال پیش شهرداری اقدام به خرید یک قطعه باغ در بلوار کسایی فرهنگ شهر نمود که تاکنون نه آبیاری و نه بهسازی شده است. چندین بار هم به شهرداری و ستاد ساماندهی باغات هم شفاهی و هم کتبی تذکر دادیم اما اهمیتی ندادند. اکنون باغ تبدیل به بیشه شده و در صورت آتش‌سوزی تمام باغ‌های ما که در کنار آن هستند آتش می‌گیرد. لطفاً به مسئولین اعلام کنید فکری به حال ما همسایگان بکنند.
قناعتی 
 خودروسازان ایرانی همواره برای تحویل محصولات ثبت نامی تأخیر دارند. البته آنها دیرکرد ناچیزی برای این تأخیر پرداخت می‌کنند، اما کسانی که ماشین ثبت نام کرده‌اند انتظار دارند تا اتومبیل خود را به موقع دریافت کنند و دیرکرد به دردشان نمی خورد.
کبیری 
 هر روز بر میزان ترافیک خیابان زند افزوده می‌شود، ما دیروز بیش از یک ساعت در زیرگذر خیابان زند زندانی شده بودیم. تهویه‌های این زیرگذر نیز به خوبی کار نمی کنند. 
کارگر
 هر سال مبلغ مالیات مشاغل زیادتر می‌شود. لطفاً در نظر بگیرید که وضع کاسب‌ها هم هر سال بدتر از پارسال می‌شود و نمی توانند بیشتر از سال گذشته مالیات پرداخت کنند.
کامداریان 
 بساط دست فروشان در محل دروازه کازرون رفت و آمد را در این خیابان مختل کرده است. شب‌ها از ساعت 8 تعداد زیادی از گاری‌های به وسط خیابان می‌آیند و رفت و آمد اتومبیل را با زحمت زیادی انجام می‌گیرد. از شهرداری محترم تقاضای رسیدگی و برقراری نظم و انضباط شهری داریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی