[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

معاون فروش توزیع برق شیراز : راه‌اندازی سامانه ۱۴۲۱ برق با هدف ارتقاء آگاهی‌های مشتركان، روزنامه شیراز نوین

یسنا: معاون فروش و خدمات مشتركین شركت توزیع نیروی برق شیراز گفت: سامانه 1421، یك زیرساخت مخابراتی است كه با هدف ارتقاء آگاهی‌های مشتركان راه‌اندازی شده و در دسترس قرار گرفته است .
حسین صالحی در جمع خبرنگاران با یادآوری اینكه سامانه 1421 توسط توانیر طراحی و آماده شده است، از ایجاد امكان ارتباط با این سامانه در سراسر كشور خبر داد و گفت: مشتركان ضمن تماس با این سامانه، می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را در بخش‌های مختلفی دریافت كنند‌.
صالحی یادآور شد: این سامانه اطلاعاتی در خصوص ساعات اوج مصرف برق، راهكارهای بهینه‌سازی مصرف در بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی، كشاورزی و اداری و اطلاعاتی در زمینه چگونگی بهینه‌سازی مصرف برق و ... به تماس گیرنده ارائه می‌دهد‌.
او با بیان اینكه سامانه 1421 یك نرم‌افزار پیشرفته هوشمند است، گفت: این سامانه در تمام ساعت‌های شبانه‌روز در دسترس مشتركان قرار دارد و هر فرد می‌تواند برای كسب اطلاعات مورد نیاز خود، در هر زمانی با آن تماس بگیرد‌.
معاون فروش و خدمات مشتركین شركت توزیع نیروی برق شیراز گفت: بعد از برقراری تماس با سامانه 1421، اپراتور هوشمند راهنمایی‌های لازم را به تماس‌گیرنده برای طی مسیرهای مشخص و دریافت اطلاعات مورد نیاز، ارائه خواهد داد.
صالحی با اشاره به درپیش بودن فصل گرما، گفت: مشتركان می‌توانند ضمن تماس با سامانه 1421 اطلاعات خوب و مفیدی در خصوص استفاده مطلوب‌تر از كولر و سیستم‌های سرمایشی را كسب كنند؛ این اطلاعات با بهینه‌سازی مصرف برق می‌تواند سبب كاهش قابل توجه هزینه‌های برق مصرفی مشتركان شود‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی