[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

به مناسبت روز روابط عمومی از کارشناسان روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی فارس تجلیل شد، روزنامه شیراز نوین

به واقع روابط عمومی موجودی زنده است. نفس می‌کشد، راه می‌رود، حرف می‌زند، قد می‌کشد، لبخند می‌زند، بحث می‌کند، گاه جوان و پرشور و فعال است و گاه به پیری و فرتوتی‌ تن می‌سپارد و گاه حتی می‌میرد.کام‌یابی یا ناکامی یک سازمان به رفتار همین موجود زنده، بستگی عجیبی دارد.
گاه بنای عظیم یک سازمان با رفتاری نادرست که از روابط عمومی سر می‌زند، به یک‌باره فرو می‌ریزد و گاه سازمانی گمنام با رفتار حرفه‌ای یک روابط عمومی سربلند می‌شود. البته این مهم، پیش‌شرطی مهم‌تری هم دارد و آن نگاه تخصصی و حرفه‌ای مدیران سازمان، اعتقاد و اعتماد به کارکرد روابط عمومی، آگاهی از دانش و فراگیری علم ارتباطات به عنوان هنر هشتم است.
به همین منظور امروز چهارشنبه ٢٧ اردیبهشت ماه، به مناسبت روز جهانی ارتباطات و آغاز هفته روابط عمومی در مراسمی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، از کارمندان بخش روابط عمومی و فرهنگی این اداره کل تجلیل شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگر فارس، در این مراسم مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی فارس ضمن تبریک این روز گفت: فعالان عرصه روابط عمومی با قلم معرفت و دانایی نقش‌آفرینی نموده و با نگاهی نو در عرصه اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی صادقانه به ایفای وظایف محوله می‌پردازند.
امیری افزود: روابط عمومی پل ارتباطی مردم و سازمان و بالعکس همچنین تعدیل کننده افکار عمومی و تصمیمات و برنامه‌های سازمان است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: روابط عمومی مدیریت ارتباط بین سازمان و گروه‌های اجتماعی مرتبط است و اگر امروز روابط عمومی قوی و فعال داشته باشیم، قطعاً عملکرد سازمان به خوبی به اطلاع عموم خواهد رسید و همگان از تلاش‌ها و اقدامات تمامی فعالان حوزه‌های مختلف مطلع می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی