[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

واکنش رضا صادقی به حمله تروریستی تهران: بسم‌الله اگر حریف مایی، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: رضا صادقی خواننده پاپ کشورمان در واکنش به حمله تروریستی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی‌(ره) در اینستاگرام خود نوشت: بسم الله اگر حریف مایی.
رضا صادقی روز چهارشنبه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام افزود: امروز حملات تروریستی در تهران و کشته شدن هموطنانم من را وادار می‌کند که بگویم: آهای .... مهاجم، تروریست، افراطی یا هر بی‌صفتی که تعبیر تو هست ... این خاک و مردمش سال‌هاست مورد تهدید تو و امثال تو بوده و هستند، اما غافلی از اینکه امثال توی بی‌صفت نمی‌توانید قدم نجستان را روی این خاک ثابت کنید. 
وی افزود: «پاش بیاد من هنرمند و اون دکتر و مهندس و کارگر و حتی فقیر و پولدارش کاری می‌کنیم مجبور بشید تو و اربابات لوله تفنگتان را جلوی مغزتان بگیرید.»
صادقی ادامه داد: «این سرزمین، زادگاه شیرمردان و زنانی است که ثابت کردند ایران جای بزدلانی بی‌صفت که مردم بی‌دفاع را هدف می‌‌گیرند، نیست. رستم‌هایی از این سرزمین دفاع کردند که الآن سهراب‌هایشان همان رستم‌ها شدند.
بسم الله اگر حریف مایی.»
افراد ناشناسی دیروز در دو رویداد جداگانه در راهروهای مجلس شورای اسلامی و نیز حرم مطهر امام خمینی‌(ره) اقدام به تیراندازی کردند که در این حوادث، شماری از هموطنان مجروح شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی