[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

۲۲۰مدرسه فارس، به هتل تبدیل می‌شود رزرو اتاق مدارس توسط مسافران فرهنگی تابستان، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان فارس از آغاز فعالیت ستاد اسكان میهمانان فرهنگی تابستانه در فارس خبر داد و گفت: برای اسكان مسافران فرهنگی 220 مدرسه پیش‌بینی شده است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از آموزش و پرورش فارس، غلامعلی حق‌شناس، شنبه 27 خرداد گفت: علاوه بر مدارس و کلاس‌های درس، بیش از 100 اتاق نیز در خوابگاه‌های دانش‌آموزی برای ارائه خدمات اسكان به فرهنگیان آماده شده است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس گفت: این تعداد فضای آماده شده امكان ارائه خدمات اسكان به 8 هزار و 500 نفر در شبانه‌روز را دارد؛ البته در تابستان و در مقایسه با ایام نوروز تنها 10درصد ظرفیت پذیرش استفاده می‌شود.
او گفت: در شهر شیراز تعداد 600 كلاس درس در 80 مدرسه با ظرفیت 3 هزار و 500 میهمان، برای ایام تابستان آماده شده است. 
حق‌شناس ادامه داد: 55 پایگاه استقبال و پذیرش میهمانان تابستانی در استان فارس و یك پایگاه در شیراز دایر شده و بالغ بر 60 نفر عوامل اجرایی به ارائه خدمت مشغول خواهند بود.
او با یادآوری اینكه پذیرش مسافران تابستانی در فارس عملا از 25 خرداد آغاز شده است، گفت: خدمات اسكان به مسافران فرهنگی در سراسر فارس تا 20 شهریور ماه ادامه دارد.
حق شناس با بیان اینكه رزرو اینترنتی اسكان در فارس نیز امكان‌پذیر است، گفت: فرهنگیانی كه قصد سفر به استان فارس را دارند می‌توانند برای رزرو فضای اسكان به نشانی اینترنتی http://eskan.medu.ir/ مراجعه كنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی