[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

با گلریزان پرسنل اداره کل راه و شهرسازی لارستان انجام شد رهایی ۲ محکوم از زندان لار، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهدی مصدق رئیس اداره روابط عمومی این اداره کل از طرح رمضانی پرسنل جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و رهایی 2 زندانی به برکت این ماه خبر داد. 
مهدی مصدق اظهار داشت‌: حرکت‌های این چنینی و در این سطح ریشه در باورهای اعتقادی و اجتماعی انسان‌ها داشته و ترویج فرهنگ همدلی و همگرایی در جامعه به تقویت روحیه تعاون در جامعه کمک خواهد کرد.
وی افزود: دوسال است که در مجموعه اداره کل راه و شهرسازی لارستان درک روحیه جوانمردی و فرهنگ ترویج و توسعه فرهنگ گلریزان به وجود آمده و در ماه ضیافت الهی با حمایت مالی این پرسنل و کمک‌های دلگرم کننده مردم زمینه آزادی 2 زندانی جرایم غیر عمد را فراهم کرده ایم. رئیس اداره روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: با دستان مهربان پرسنل این اداره کل و مردم عزیز یکی از این زندانیان در ابتدای ماه مبارک و زندانی دوم نیز در شب‌های قدر آزاد شد و ما در سال گذشته نیز با آزادی یک زندانی سهم کوچکی در این حرکت نوع دوستی داشته ایم. 
وی با اشاره به اینکه هم اکنون افراد زیادی به دلیل جهل به قوانین و عدم آموزش صحیح گرفتار زندان شده و روزگار خود را در پشت این میله‌ها سپری می‌کنند، ادامه داد: با روحیه‌ای که از مردم خیرین و نیکوکاران این کشور سراغ داریم امیدوارم موجبات آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و زمینه بازگشت آنان به آغوش گرم خانواده بیش از پیش فراهم شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی