[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

سپیدان اولین مقصد گردشگران و مسافران تابستانی، روزنامه شیراز نوین

شیرازه: سپیدان می‌تواند در ایام تابستان و تعطیلات عید فطر پذیرای عزیزانی باشد که مقصد سفر آنها سپیدان و دیدن جلوه‌های بصری است که خالق زیبایی‌ها همه را به صورت یکجا در دل طبیعت بکر و زیبای شهرستان سپیدان، شهرستان چهارفصل و نگین زاگرس قرار داده است.
مهدی شیخ موحد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان، در حاشیه برپایی جلسه ستاد تسهیلات و تعطیلات تابستانی افزود: با توجه به فرارسیدن تعطیلات تابستانی و قرار گرفتن دانشگاه سپیدان در مرکز شهرستان و دارابودن امکانات رفاهی مناسب برای اسکان مسافران تابستانی، می‌تواند ایام خوب و پرخاطره‌ای را برای مسافران و گردشگران رقم بزند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان گفت: شهرستان سپیدان با توجه به داشتن چشمه‌سارهای گوناگون و آبشارهای بنام و متعدد و آب و هوایی معتدل مانند نگینی در جنوب کشور می‌درخشد. از این رو می‌تواند برای ایام عید سعید فطر و شروع تعطیلات تابستانی مقصدی مطلوب برای مسافران و گردشگرانی باشد که برای فرار از گرمای طاقت فرسای تابستان و دود و دم شهرهای بزرگ، مقصد خوبی باشد.
شیخ موحد ادامه داد: قرار گرفتن این شهرستان بین دو مرکز استان مهم و استراتژیک کشور و به عنوان نقطه اتصال جنوب و غرب کشور، یکی دیگر از مزایای این شهرستان است که گردشگران و مسافران را در فصول مختلف سال به سمت خود می‌کشاند. جاده‌های کوهستانی و بسیار زیبا و دارابودن آب و هوایی معتدل و جاذبه‌های گردشگری فراوان، داشتن امامزاده‌ای واجب‌التعظیم سپیدان را به نگین زاگرس و قطب گردشگری در جنوب کشور تبدیل نموده است.
وی افزود: در این راستا مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با در اختیار داشتن فضای خوابگاهی بسیار مطلوب و واقع شدن در دامنه زاگرس و دارابودن کادری مجرب و متعهد، می‌تواند پاسخگوی 24ساعته عزیزانی باشد که این نقطه از کشور را برای تعطیلات خود انتخاب می‌نمایند. قرار گرفتن این واحد دانشگاهی در مرکز شهرستان سپیدان و دسترسی به تمامی نقاط گردشگری در کمترین زمان ممکن، یکی دیگر از مزایای این واحد دانشگاهی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان عنوان کرد: زیباترین آبشار قطره‌ای خاورمیانه، آبشار مارگون در فاصله 50کیلومتری از این دانشگاه قرار گرفته است که این آبشار در نوع خود بی‌نظیر است و از اقصی نقاط دنیا برای دیدن آن، راهی نگین زاگرس می‌شوند و تا از نزدیک بزرگترین آبشار قطره‌ای خاورمیانه را بازدید کنند، شهر اردکان مرکز شهرستان سپیدان دارای امامزاده‌هایی است که سمبل عشق و ارادت مردمان این شهرستان به ساحت مقدس اهل بیت‌(ع) مانند نگینی در دل این شهر می درخشد.
شیخ موحد گفت: امکانات بسیار مطلوب این واحد دانشگاهی و با در نظر گرفتن بیش از 50سوئیت کامل و مجزا برای رفاه همکاران و مسافران و گردشگرانی که میهمان سپیدان هستند می‌تواند در ایام تابستان و تعطیلات عید فطر پذیرای عزیزانی باشد که مقصد سفر آنها سپیدان و دیدن جلوه‌های بصری است که خالق زیبایی‌ها همه را به صورت یکجا در دل طبیعت بکر و زیبای شهرستان سپیدان، شهرستان چهارفصل و نگین زاگرس قرار داده است. از این رو به هموطنان و همکاران واحدهای دانشگاهی توصیه می‌شود دیدن سپیدان و جاذبه‌های تفریحی و توریستی را به عنوان اولین انتخاب خود قرار دهند تا بتوانند از دیدن این مناظر و نعمات الهی بهره‌مند شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی