[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس: روزقدس پرشورتر از هر سال درشیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: برای برگزاری راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس امسال تمهیدات لازم در استان فارس به طور کامل اندیشیده شده است.
حجت الاسلام محمد رضایی دوشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: تمهیدات لازم از جمله استقرار ایستگاه‌های فرهنگی در طول مسیرراهپیمایی، برپایی نمایشگاه عکس، استقرار تانکرهای آب در طول مسیر، استقرار و استفاده از ماشین‌های آتش نشانی برای پاشیدن پودر آب بر مردم، باز بودن تمام مساجد طول مسیر برای استفاده مردم و تمهیدات امنیتی‌ترافیکی و انتظامی برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس در استان پیش بینی شده است. وی ادامه داد: ‌با توجه به وضعیت حساس فعلی در منطقه، راهپیمایی امسال روز جهانی قدس در ایران اسلامی و استان فارس پرشورتر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.رضایی گفت: راهپیمایی امسال روز جهانی قدس در شیراز با تغییر یک خیابان از میدان امام حسین(ع) به عنوان محل تجمع آغاز می‌شود و تا حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) ادامه می‌یابد و در نهایت راهپیمایی به برگزاری نماز جمعه منتهی می‌شود. رضایی عنوان داشت: قرار است یکی از مقامات کشور در این مراسم سخنرانی کند.
بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) در 16 مرداد سال 58 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین روز جهانی قدس نام نهادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی