[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

سرپرست معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر فارس منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- سعید رضا امیر آبادی

amirabadi_shznvn@yahoo.com

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با صدور حکمی، سرپرست معاونت درمان و توانبخشی این جمعیت را منصوب کرد. دکتر مهرداد بوستانی با حکم مدیر عامل جمعیت به عنوان سرپرست معاونت درمان و توانبخشی انتخاب شد.
بنابراین گزارش در حکم فیض‌اله جعفری خطاب به دکتر بوستانی آمده است: 
«نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت درمان و توانبخشی منصوب می‌شوید.
با عنایت به اینکه یکی از اهداف مهم و حساس جمعیت هلال احمر، حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها می‌باشد، از جنابعالی انتظار دارم ضمن بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود با هماهنگی و تعامل با سایر مدیران همه توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و ارتقاء کیفی مجموعه و ماموریت‌های حوزه سلامت و توانبخشی جمعیت به کار گیرید.
از درگاه حضرت احدیت، بالندگی و توفیق روزافزون شما را مسئلت دارم.»
گفتنی است به همین منظور صبح روز شنبه 27 خرداد ماه، در مراسمی از زحمات و تلاش‌های دکتر محمود رستمی تقدیر و دکتر مهرداد بوستانی به عنوان سرپرست معاونت درمان و توانبخشی معرفی شد.
در این مراسم مصطفی کرمی آزاد رئیس اداره حراست و جانشین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس اظهار کرد: هلال احمر با خدماتی که به طبقه محروم و نیازمند ارائه می‌دهد ارگانی خاص در خدمات بشردوستانه می‌باشد و اساس آن عام المنفعه و مردمی است.
وی اظهار امیدواری کرد: با انتخاب شایسته دکتر بوستانی به عنوان سرپرست معاونت درمان و توانبخشی جمعیت فارس و تعامل با دانشگاه علوم پزشکی، شاهد حرکت‌های شایان توجهی خواهیم بود.
در این مراسم رئیس گزینش، معاون منابع انسانی و پشتیبانی، مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، خزانه دار و عامل ذیحساب و کارشناس مسئول روابط عمومی نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی