[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۵
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: مهم نیست با چه تیم‌هایی هم‌گروه شویم، روزنامه شیراز نوین

فوتسال ایران: سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا اگر می‌خواهیم قهرمان شویم مهم نیست با چه تیمی بازی و در چه گروهی قرار داریم.
سید محمد ناظم‌الشریعه در مورد قطع همکاری سیلوا، مربی برزیلی با کمیته فوتسال، گفت: ما یک درخواستی از فدراسیون فوتبال داشتیم که یک مربی و مدرس برزیلی برای تیم ملی نیاز داریم که فدراسیون سیلوا مدرس و مربی برزیلی را به ایران دعوت کرد و یک قرارداد ۶ماهه با وی منعقد کرد و این مربی برزیلی به جمع تیم ملی اضافه شد.
وی در ادامه گفت: این مربی تا به امروز حدود ۴ماه است که در ایران بوده و یک دوره کلاس مربیگری هم در مشهد برگزار کرد اما من در رابطه با قطع همکاری این مربی هیچ گونه اطلاعی ندارم. تا دو ماه آینده تیم ملی تمریناتی ندارد و من فکر می‌کنم یکی از دلایل قطع همکاری با وی همین موضوع بوده باشد.
سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین در مورد زمان برگزاری اردوهای تیم ملی گفت: تمرینات تیم ملی در مرداد در هتل آکادمی برگزار می‌شود ولی هنوز تاریخ دقیق تمرینات مشخص نیست. باید از سوی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال زمان اردوها و شروع تمرینات مشخص شود تا ما بتوانیم برنامه‌ریزی خود را داشته باشیم.
وی همچنین در مورد اضافه شدن نپال در گروه ایران در بازی‌های مقدماتی قهرمانی آسیایی گفت: خیلی برای ما مهم نیست که این تیم به گروه ما اضافه شود یا نشود، هرچند گروه ما نسبت به گروه‌های دیگر کمی سخت‌تر است. همان‌طور که اطلاع دارید در این گروه تیم اول و دوم دوره قبل بازی‌های آسیایی حضور دارند ولی اگر ما بخواهیم قهرمان شویم برای ما فرقی ندارد که با چه تیمی بازی می‌کنیم و در چه گروهی قرار داریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی