[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت در لارستان، روزنامه شیراز نوین

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت با اعضای ستاد در لارستان برگزار 
شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، در ابتدای این جلسه محمد حسن طیبی دبیر ستاد امور جوانان ضمن خیر مقدم به کلیه اعضا و تقدیر و تشکر از توجه مسئولان به موضوع جوانان که یکی از مهمترین مباحث آن بحث اوقات فراغت می‌باشد، از اهمیت توجه موضوعات مربوط به آن برای حاضران مواردی را بیان نمود.
وی سپس از اقدامات اداره ورزش و جوانان در پر کردن و غنی سازی اوقات فراغت در شهرستان آماری را اعلام کرد و در ادامه هر یک از حاضران در جلسه از برنامه‌ها و اقدامات خود در این ضمیمه به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
در ادامه حسنی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان ضمن تقدیر از حاضران و توجه مسئولان شهرستان به موضوع جوانان در یک جمع بندی مهمترین مسائل مورد توجه اوقات فراغت در شهرستان را شناسایی ظرفیت‌های شهرستان و مقتضیات آن در بحث اقلیمی، آب و هوایی، وضعیت فرهنگی و مذهبی شهرستان و همچنین اعتبارات و امکانات استانی و شهرستانی و وضعیت جدید تکنولوژی را با توجه به آمار نوجوانان و جوانان در شهرستان بیان کرد.
وی از دبیر ستاد امور جوانان خواست تا نسبت به تشکیل یک تیم چهار نفره اقدام و نسبت به عملکرد و اقدامات اعضای ستاد نظارت و ارزیابی داشته باشند. در پایان این جلسه یک دوره عملکرد ستاد از برجسته‌ترین اداراتی که در این زمینه تلاش و کوشش بیشتری نمودند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی