[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

معروف: ورزش حرفه‌ای بالا و پایین دارد توانایی والیبال ایران بیش از این‌هاست، روزنامه شیراز نوین

وب‌سایت نود: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ورزش حرفه‌ای افت و خیز دارد، مهم این است که از آنها برای آینده درس بگیریم.
سعید معروف پس آخرین دیدار ایران در لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ افزود: طبیعی است که امسال لیگ جهانی خیلی خوبی برای ایران نبود. شرایط ایران هم ایدئال نبود. ورزش همین است و روزهای خوب و بد و تورنمنت خوب و بد دارد. متأسفانه در لیگ جهانی امسال خوب پیش نرفتیم.
وی با بیان اینکه بچه‌های تیم ملی زحمت خود را کشیدند و آنچه در توان داشتند، به نمایش گذاشتند، گفت: متأسفانه صعود نکردیم ولی بار دیگر یادآوری می‌کنم که طبیعت ورزش همین است.
کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به این سؤال که به نظر شما مشکل والیبال ایران چیست که امسال نتوانسته پاسخ گوی افکار عمومی باشد، گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که باید بعد از بازی‌ها بنشینیم فیلم بازی‌ها را ببینیم. مربیان نیز این بازی‌ها را آنالیز کنند و اطلاعات آنان را به بازیکنان انتقال دهند.
وی تصریح کرد: در مجموع نقاط ضعف بیشتر از قوت‌ها بوده و توانایی والیبال ایران بیش از این است و باید در آنالیزهای بعدی اشکالات را پیدا و برطرف کنیم و از این مسابقات برای آینده کسب تجربه کنیم.
معروف با ابراز قدردانی از مردم و هوادارانی که در این مدت از تیم ملی والیبال حمایت کردند، گفت: از تمامی دست اندرکاران تیم ملی نیز تشکر و قدردانی می‌کنم. پایانی خوبی برای والیبال ایران در این تورنمنت نبود، اما به اندازه‌ای حرفه‌ای شدیم که با روزهای خوب اوج نگیریم و در روزهای بد همه چیز را فراموش 
کنیم.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: ورزش حرفه‌ای بالا و پایین و افت و خیز دارد، نکته مهم این است که از همه آنان درس برای آینده بگیریم.
تیم ملی والیبال ایران با پذیرش شکست برابر روسیه به کار خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ پایان داد. ملی پوشان کشورمان در ۹مسابقه خود سه برد و ۶شکست تجربه کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی