[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

دیدگاه، روزنامه شیراز نوین

کلانتری سرمربی فجر شهید سپاسی شد 
سال اقتدار فوتبال فارس مربی اخلاق و مدیر ارزشی 

شیرازنوین- محمد شفيعي

رئیس کانون مربیان فوتبال فارس

دو روز پیش در سایت‌ها و گروه‌های مختلف، خبر سرمربی شدن علی کلانتری به سمع و نظر اهالی ورزش خصوصاً فوتبالی‌ها رسید. خیلی‌ها منتظر انتخاب مدیریت باشگاه در مورد سرمربی تیم فوتبال سپاسی بودند. بالاخره تصمیم صحیح و منطقی رسول فلاح سرپوش گذاشت روی تمامی اگر و اما‌هایی که به گوش می‌رسید. 
همانطور که اعلام شده بود باشگاه سه گزینه برای سرمربیگری در دستور کار خود داشت. 
1- غلامحسین پیروانی 
2- علی اصغر کلانتری 
3- وحید رضایی 
هر سه از بهترین‌های استان و کشور بودند. دو تا بومی پیروانی و کلانتری، یکی غیربومی رضایی. البته رضایی را با توجه به زحماتی و افتخاراتی که چه در زمان بازیگری و چه در زمان مربیگری با تيم‌های شیرازی به دست آورده و با توجه به اخلاق بسیار والایی که دارد، باید بومی خواند. 
با کنار رفتن غلامحسین پیروانی از این جمع رقابت بین دو نفر باقیمانده همچنان ادامه داشت تا بالاخره قرعه به نام علی کلانتری در آمد. 
انتخاب انجام شد و جامعه ورزشی خصوصاً فوتبالی‌های عزیز باید کمر همت را ببندند به صورت صد درصد از مدیریت باشگاه بابت انتخاب اصلحی که انجام داده سر تعظیم فرود آورند و حمایت خودشان را با ارائه راهکار‌های مناسب جهت رشد و توسعه باشگاه اعلام کنند. 
کلانتری در اولین مصاحبه اش اعلام نموده که در مرحله اول افتخار می‌کند بار دیگر سرمربی فجر شهید سپاسی شده و همچنین اظهار داشته که ان‌شاءالله با کمک همه عوامل، مسئولان، هواداران و اصحاب رسانه و مربیان فهیم استان که همیشه به او لطف داشتند، بتواند فصل خوبی را پشت سر بگذارد. 
کانون مربیان فوتبال فارس هم این افتخار را دارد که با توجه به گفته‌های مدیرکل ورزش و جوانان و ریاست هیئت فوتبال به عنوان متولیان ورزش و فوتبال در جلسه‌ای که با مدیریت باشگاه سپاسی داشته و با ارائه دادن نقطه نظرات اعضای هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس و راهکار‌های مناسب به مدیریت باشگاه سهمی هرچند ناچیز در انتخاب این مهم داشته و از هیئت مدیره و مدیرعامل ارزشی باشگاه بابت انتخاب بجا و شایسته‌ای که انجام دادند، حمایت کرده و امیدواری این را دارد که با کمک همه کسانی که به هر نحوی با این تیم در ارتباط هستند، با سرمربی همفکری کنند تا فجر بتواند به جایگاه اصلی اش که همانا لیگ برتر است، دست پیدا کند.
و اما فلاح؛ فلاح مدیری است که برای اهالی ورزش و فوتبالی‌ها شناخته شده است و در صحبت‌های خود قبل از انتخاب سرمربی سپاسی اعلام کرده بود که به نظراتی که متولیان ورزش، فوتبال و هواداران می‌دهند توجه می‌کنیم. و همینطور هم شد. سپس از هواداران این تیم خواست همچون سال‌های گذشته با قدرت از تیم محبوب خودشان حمایت کنند و هیچ نگرانی در خصوص شرایط موجود نداشته باشند. 
فلاح نشان داده که در زمان‌های بحران توانایی این را دارد که باشگاه را مدیریت کند و هیچوقت فخر نفروخته و با توجه به شهامت و شجاعتی که به عنوان یک فرد ارزشی داشته، حرفش را زده و به هیچ عنوان سیاسی کاری در دستور کارش قرار نداده.
به همین دلیل همیشه اعلام کرده که هدفم خدمت به جامعه ورزش خصوصاً فوتبال است و در آخرین ارتباطی که با هم داشتیم، به صراحت گفت که اگر هیئت مدیره به من اعتماد کنند، با تمام وجود برای ساختن تیمی قدرتمند و پاسخ‌گویی به انتظارات علاقه‌مندان به باشگاه سپاسی تلاش می‌کنم و همچنین با کمک همکاران تمام سعی خود را می‌کنیم در فصل نقل و انتقالات تمامی بازیکنان مورد نظر کادر فنی را جذب کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی