[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۵
  • دوره جدید

مادر جوان قاتل: پسرشیشه‌ای‌ام را چند بار در کمپ بستری کردم اما به خاطر دوستان ناباب ترک نکرد، روزنامه شیراز نوین

شامگاه سی و یکم فروردین پارسال مأموران پلیس شهر ری از نزاع خونین در یکی از خیابان‌ها باخبر شدند. آنها پس از حضور در محل حادثه پی بردند پسر جوانی به‌نام ناصر -23ساله- با چاقو کشته شده است. در ادامه تحقیقات پلیسی شاهین -23ساله- به اتهام قتل شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی لب به اعتراف گشود.
عامل قتل از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری انتقال یافت تا محاکمه شود.
در آغاز جلسه دادگاه اولیای دم (پدر و مادر مقتول) خواستار قصاص قاتل فرزندشان شدند. سپس متهم به پا خاست تا به سؤالات قضات پاسخ دهد.
- چرا بچه‌محله‌ات را کشتی؟
شب حادثه من و برادرم و دو تا از دوستانمان پس از خوردن مشروب سر خیابان ایستاده بودیم و با هم جر و بحث می‌کردیم که مقتول از خانه‌شان بیرون آمد و به ما تذکر داد. ما هم درگیر شدیم و من هم با چاقو ضربه‌ای به سینه‌اش زدم و از محل گریختم. حالا هم پشیمانم و از خانواده‌اش تقاضای بخشش دارم.
پس از اظهارات متهم مادرش با چشمان اشکبار به قضات گفت: من به تنهایی چند سال است که بار زندگی را به دوش می‌کشم و از طریق دستفروشی امرار معاش می‌کنیم. اما این پسر بلای جانم شده بود. او را بارها به خاطر مصرف شیشه به کمپ بردم که ترک کند اما باز هم به خاطر دوستان ناباب معتاد شد و حالا با این مصیبتی که به سرم آمده نمی‌دانم چه کنم. پس از پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رأی خود را صادر کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی