[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۵
  • دوره جدید

فرماندار ویژه جهرم خبر داد: وجود ۲۵طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی جهرم، روزنامه شیراز نوین

 مهر: فرماندار ویژه جهرم گفت: در حال حاضر ۲۵طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی در دستور کار خود قرار گرفته که برای اجرایی شدن آنها حدود ۴۴۰میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
علیرضا صحرائیان شامگاه یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان جهرم اظهار داشت: رؤسای ادارات طرح و برنامه هایشان را در زمینه اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال به ما ارائه دهند و  با کمک و حمایت نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی که مسئولیت ریاست کمیسیون عمران را بر عهده دارند، بتوانیم این طرح ها را به مرحله اجرا برسانیم.
وی افزود: باتوجه به مسئولیت نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی باید از این پتانسیل در راستای عمران و آبادانی شهرستان استفاده کرده و ان‌شاءالله با کمک وی، تسهیلات مورد نیاز را برای جهرم جذب خواهیم کرد.
صحراییان عنوان کرد: در جهرم امسال حداقل ۱۰هزار شغل در حوزه کشاورزی در نظر گرفته شده است و در بخش صنعت، تجارت و خدمات نیز ۴هزار شغل دیگر باید اضافه بشود.
وی با اشاره به اینکه مرکز رشد فناوری و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای دو اداره ای هستند که در حوزه اقتصاد مقاومتی به صورت مطلوب عمل کرده‌اند، بیان کرد: شرکت های دانش بنیان ما روز به روز در حال افزایش است و ارتقاء خوبی در حوزه علم و فناوری داشته و جزو شهرهای پیشرو بودیم. اما شرکت های دانش بنیان می بایست محصولات خود را تجاری کنند و در سطح کشور و بین الملل به فروش برسانند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی