[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۸
  • دوره جدید

اولویت توزیع سبدهای کالا با خانواده‌های ایتام، زنان سرپرست خانوار و سالمندان است، روزنامه شیراز نوین

شیرازه: مدیر کمیته امداد نی‌ریز گفت: اولویت توزیع سبدهای کالا با خانواده‌های ایتام، زنان سرپرست خانوار و سالمندان است.
امیر باوندپوری، مدیر کمیته امداد شهرستان نی‌ریز ما با بیان اینکه سبد کالا از محل درآمدهای این نهاد و کمک‌های خیرین در ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های نیازمند و ایتام تحت حمایت توزیع می‌شود، اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 750سبد کالا به ارزش ۰۰/۵۰۰/۴۸۷ریال بین نیازمندان توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه هر سبد کالا به ارزش650هزار ریال بین نیازمندان توزیع می‌شود تصریح کرد: سبدهای کالا شامل مرغ، برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، پنیر، رب گوجه و… است که بین خانواده‌های نیازمند تحت حمایت توزیع شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان نی‌ریز با بیان اینکه علاوه بر توزیع سبدهای کالا بین نیازمندان، 172کیلوگرم گوشت گرم نیز بین آنان توزیع شده است، خاطرنشان کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان جمع‌آوری کمک‌های مردمی به صورت نقد و کالا جهت نیازمندان انجام و متعاقب آن توزیع سبد کالا به نیازمندان اهدا می‌شود.    
باوندپوری تصریح کرد: اولویت توزیع سبدهای کالا با خانواده‌های ایتام، زنان سرپرست خانوار و سالمندان است.
وی به اجرای طرح‌های مختلف توسط کمیته امداد در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: طرح‌های مختلفی از جمله اطعام و افطاری، مفتاح الجنه، حامی یابی، اکرام ایتام و… در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.
مدیر کمیته امداد شهرستان نی‌ریز با بیان اینکه طرح مفتاح‌الجنه یکی از طرح‌های این نهاد است که در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود، اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون و با همراهی مسئولین شهرستان، 35خانوار در قالب طرح مفتاح‌الجنه مورد تفقد و دلجویی قرار گرفته‌اند که این دیدارها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
وی یادآور شد: درسال گذشته علاوه بر جذب 303حامی برای ایتام، 1150نفر از نیازمندان از سفره‌های افطاری ماه مبارک رمضان بهره‌مند شدند.
باوندپوری در پایان گفت: این مدیریت آماده دریافت هرگونه مساعدت‌های نقدی و غیرنقدی همشهریان خیراندیش است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی