[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

کرمپور نماینده مجلس: اتحاد و همدلی مردم و مسئولان حاصل خون شهداست، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و اتحاد مردم و مسئولان در طول دوران انقلاب اسلامی حاصل خون شهداست.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، کوروش کرمپور در جمع کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان فارس گفت: از آغاز انقلاب اسلامی همواره مردم و مسئولان نظام مورد هدف حملات تروریستی قرار داشته و به واسطه آن جمع زیادی از عزیزان ما همچون بهشتی، مطهری، رجایی، باهنر و دستغیب به شهادت رسیدند و همین خون‌های ریخته شده است که زمینه اتحاد و همدلی هر چه بیشتر مردم و مسئولان را فراهم نموده است.
وی با اشاره به جزئیات حوادث تروریستی 17خرداد در مجلس شورای اسلامی گفت: در این حملات من تنها کسی بودم که بعد از ورود تروریست‌ها آنها را با اسلحه تعقیب کرده و تمام تلاشم این بود که با پیمودن مسافت طولانی درب شماره 2 تا صحن مجلس، مجلسیان را از وقوع حادثه با خبر کنم.
کرمپور ادامه داد: در حالی که اگر ما یک سیستم هشدار در مجلس داشتیم سریعاً آن را به صدا در می‌آوردیم و همه متوجه خطر می‌شدند و مابقی تلاش‌ها معطوف به دام انداختن تروریست‌ها می‌شد.
این شاهد عینی حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آمریکا و عربستان و دشمنان میهن اسلامی ایران بدانند که هیچگاه نمی‌توانند در بین ما نفوذ کنند؛ چرا که ملت و مسئولان نظام با وجود برخی اختلاف نظرها، در مواقع ضرورت و مقابله با دشمن بیرونی باهم متحد و یکپارچه هستند.
وی به جلسات رهبر معظم انقلاب با گروه‌های مختلف در کشور و اتحاد ایجاد شده در بین تمامی مسئولان اشاره کرد و افزود: دستاوردهای این حادثه نزدیکی بیشتر مسئولان نظام با یکدیگر بود که امیدواریم این وحدت رویه همچنان ادامه یابد و همانند خاری در چشم دشمنان شود.
کرمپور در خصوص جزئیات حادثه تروریستی بیان داشت: مجلس خانه ملت است و قرار نیست مردم برای دسترسی به نمایندگان به زحمت بیفتند؛ بنابراین درب شماره 2 ورودی است که مراجعان خیلی راحت می‌توانند با یک بازرسی ساده وارد شوند و بر همین اساس تروریست‌ها درب شماره 2 مجلس یعنی درب ورودی مراجعان و ارباب رجوع را برای ورود انتخاب کردند.
وی ادامه داد: در زمان حمله تروریستی به مجلس من با پاسدار محافظ درب در حال احوالپرسی بودم که در همین لحظه صدای شلیک شنیدم، اولین گلوله به سمت پاسدار محافظ درب ورودی بود که نقش بر زمین شد و دو گلوله بعدی به سمت دو تن از خواهران ارباب رجوع شلیک شد که آنها نیز به شهادت رسیدند و گلوله چهارم به سمت من شلیک شد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: در اولین اقدام تلاش کردم با حضور در صحن مجلس موضوع را به اطلاع نمایندگان و دکتر پزشکیان برسانم که ایشان هم به خوبی مجلس را مدیریت کردند.
کرمپور افزود: تروریست‌ها کوله پشتی‌هایی داشتند که مشخص بود پر از نارنجک و مهمات است و من این اطلاعاتی که به دست آورده بودم را به مسئولان امنیتی دادم و خوشبختانه سریع نیروی انتظامی و سپاه آمدند. 
وی با بیان اینکه تروریست‌ها بی رحم هستند و با بی رحمی زنان و کودکان را قتل عام می‌کنند، گفت: حادثه 17خرداد یک زنگ هشدار عمومی بود و تمام ادارات ما باید آمادگی اعلام خطر را داشته باشند و به سیستم‌های هشداردهنده مجهز باشند.
در پایان این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش فارس به نمایندگی از فرهنگیان فارس با اهدای لوحی از رشادت‌های این سردار شجاع تقدیر کردند.
گفتنی است در حملات تروریستی 17خرداد تهران، در پی حمله افراد مسلح به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره)، 17تن از هم میهنانمان شهید و 53تن نیز مجروح شدند که گروه تکفیری تروریستی داعش مسئولیت این حمله را برعهده گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی