[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۸
  • دوره جدید

آغاز کار ستاد اسکان مهمانان تابستانه فرهنگی در فارس ، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس با اشاره به آمادگی ستاد اسکان تابستانه فرهنگیان استان فارس گفت: امسال در استان بیش از یک هزار و ششصد کلاس درس در قالب بیش از 220مدرسه استان برای اسکان از زائران و مهمانان فرهنگی در تابستان پیش بینی شده است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، غلامعلی حق شناس در آیین افتتاح ستاد اسکان مهمانان تابستانی آموزش و پرورش استان گفت: علاوه بر مدارس و کلاس‌های درس، بیش از 100اتاق به صورت ویژه نیز درخوابگاه‌های دانش آموزی آمادگی ارائه خدمت به فرهنگیان و همراهان آنان را دارد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس گفت: این تعداد فضای آماده شده ظرفیت پذیرش مهمانان در تابستان را به هشت‌هزار و500نفر درشبانه روز مهیا کرده است.
وی با اشاره به اینکه در تابستان به نسبت ایام نوروز حدود 10درصد ظرفیت پذیرش را عملاً استفاده می‌کنیم، اظهار امیدواری کرد: با توجه به اینکه ظرفیت کم است اما کیفیت خدمات بالا باشد. حق شناس در خصوص ظرفیت پذیرش میهمان در شیراز نیز اظهار داشت: در شهر شیراز نیز 600کلاس درس در قالب 80مدرسه با ظرفیت پذیرش بیش از 3500مهمان در شبانه روز آماده شده است. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس اظهار داشت: در استان 55 و در شیراز نیز یک پایگاه استقبال و پذیرش میهمانان تابستانی دایر شده که پانصد و60نفر عوامل اجرایی از 25خرداد تا 20شهریور آماده پذیرش و اسکان مسافران، میهمانان و زائران تابستانی فرهنگی در مدارس و اماکن متعلق به آموزش و پرورش استان خواهند بود.
حق شناس همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در نوروز امسال همچون سال‌های گذشته آموزش و پرورش فارس مجدداً مقام اول را در پذیرش مهمانان نوروزی کسب کرد و به نسبت سالیان قبل میزان رضایتمندی هم بالاتر بود. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه کار آموزش و پرورش بحث هتلداری و اسکان نیست گفت: به خاطر رفع مشکلات همکاران فرهنگی، آموزش و پرورش اجباراً این کار را برعهده گرفته. چرا که از این طریق می‌توان بخش زیادی از مشکلات همکاران فرهنگی را حل نمود.
وی با اشاره به اینکه ما نه هتل دار هستیم و نه امکانات و تجربه هتل داری را داریم و نه مدارس ما به گونه‌ای ساخته شده اند که بشود امکانات هتل را در آنها تعبیه کرد، گفت: با این وجود خیلی تلاش‌ها صورت گرفته است تا خدمات بهتری به فرهنگیان عزیز ارائه گردد. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس گفت: سال گذشته بالغ بر 4میلیارد تومان فقط تجهیزات خریداری شد و بین مدارس توزیع گردید تا همه بتوانند استفاده کنند که اقدام واقعاً خوبی بود که از سوی وزارتخانه صورت گرفت و موجب شد کیفیت خدمات بیشتر و بهتر بشود و مدارس ما بیشتر در گروه الف و ویژه خدماتشان را ارائه دهند. حق شناس با اعلام این خبر که رزور اینترنتی اسکان در استان آغاز شده، گفت: فرهنگیانی که قصد سفر به استان فارس را دارند با مراجعه به سامانه مهمانان فرهنگی به آدرس اینترنتی
 http://eskan.medu.ir/ می‌توانند نسبت به رزرو محل اسکان اقدام نمایند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: پایگاه مرکزی پذیرش و اسکان مهمانان تابستانی در استان فارس واقع در شیراز خیابان حر روبه‌روی باشگاه فرهنگیان در دبستان ابوریحان می‌باشد که فرهنگیان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پذیرش می‌توانند با تلفن 32279738-071 تماس حاصل نمایند

فراهانی
۱۳۹۷/۰۴/۱۹

واقعا براتون متاسفم . یعنی یکی تو اون سازمان نیست که تلفن هارو جواب بده؟ سایت اسکان هم که باز نمیشه

علیجانی
۱۳۹۶/۱۲/۲۷

متاسفانه تلفن پاسخگو نمیباشد!!

علیجانی
۱۳۹۶/۱۲/۲۷

متاسفانه تلفن پاسخ گو نمیباشد!!

ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی