[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

آزمون استخدامی دولت، سوم شهریور برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس‌:
آزمون استخدامی دولت، سوم شهریور برگزار می‌شود
347  نفر در صف استخدام دولت 

ایرنا: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس گفت: 347 نفر در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در هشت دستگاه اجرایی استان جذب خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی این سازمان، احمدعلی افکاری، زمان برگزاری این آزمون را شهریور ماه امسال اعلام کرد و افزود: ثبت نام از داوطلب‌ها برای شرکت در این آزمون که از دوشنبه 29 خرداد 96 از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده تا دوشنبه پنجم تیرماه جاری ادامه دارد.
او ادامه داد: دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان می‌توانند از طریق آن در جریان تمام مراحل آزمون و شرایط آن قرار گیرند.
وی گفت: از مجموع 347 نفری که جذب دستگاه‌های اجرایی خواهند شد، 246 نفر با سهمیه آزاد، پنج درصد با سهمیه ایثارگران و سه درصد با سهمیه معلولان جذب خواهند شد.
افکاری اضافه کرد: در این آزمون، بانک سپه استان 23 نفر، بانک صنعت و معدن استان سه نفر، بانک مسکن استان 20نفر، اداره کل انتقال خون فارس یک نفر، اداره کل پزشکی قانونی استان چهار نفر، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان پنج نفر، سازمان حسابرسی استان 2 نفر، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق استان 6 نفر و اداره کل آموزش و پرورش استان 283 نفر را جهت به کارگیری جذب خواهند کرد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس در خصوص نحوه پرداخت هزینه ثبت‌نام توسط داوطلبان شرکت در آزمون هم گفت: پرداخت هزینه ثبت نام به شکل اینترنتی و به وسیله کارت‌های عضو شتاب انجام می‌شود و داوطلبان باید پس از پرداخت مبلغ 330 هزار ریال نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.
افکاری اظهار کرد: کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور روز سه شنبه 31 مرداد 96 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ساعت 24 روز پنجشنبه دوم شهریور 96 مهلت دارند تا با مراجعه به سایت مذکور نسبت به دریافت کارت و برگه راهنما و گرفتن پرینت آنها اقدام کنند.
افکاری افزود: براساس برنامه پیش بینی شده این آزمون روز جمعه سوم شهریور 96 در تهران و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه احتمالی نیز شهرستان محل اقامت فعلی درج شده در تقاضانامه ثبت ‌نام است.
وی گفت: ساعت و محل آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده و هنگام دریافت پرینت کارت به اطلاع داوطلب خواهد رسید.
وی افزود: داوطلبان همچنین می‌توانند برای مشاهده لیست هشت دستگاه اجرایی استان به تفکیک تعداد و نوع سهمیه به سایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس آدرس
 www.mpo-fr.ir مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی